lea1709

Pagājis pavisam nedaudz laika kopš Gulbenes 1. pirmsskolas izglītības iestādē ieradusies brīvprātīgā jauniete  no Austrijas Lea Sophia Flatz, taču meitenei ir sajūta, ka viņa nav šeit pirmo reizi.

 Jauka un smaidīga, ļoti motivēta strādāt un darboties kopā ar bērniem, pedagogiem un vecākiem 10 mēnešu garumā. Mīlestība uz kalniem, kustība, prasme runāt trīs valodās un spēlēt ģitāru, kā arī vēlme ar bērniem kopā izbaudīt Latvijas ziemu – tā var raksturot 18 gadus veco jaunieti.

12.septembrī tika svinēts Lea uzņemšanas pasākums kolektīvā, kurā meitene piedāvāja sportiskās aktivitātes, savukārt mājinieki,  dziedot ģitāras pavadījumā,  mācīja latviešu tautas dziesmas,  rotaļas un valodu. Meitene saņēma daudz mīļu dāvanu no bērniem un pedagogiem un cienāja visus ar saldiem kārumiem.

Lai radošs, idejām bagāts un noteikti sniegots šis gads kopīgu ziemas prieku baudīšanai!  Lai Lea vēlmes piepildās!

Informē Lāsma Lapkaša,
Gulbenes 1. pirmsskolas izglītības iestādes mūzikas skolotāja, projekta koordinatore

Projekts,, Creative together” Nr. 2017 – 1 – LV02 – KA105 – 001629 tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.