Drukāt

2017./2018.mācību gadu Sveķu internātpamatskola uzsāka ar negaidītu pārsteigumu, jo Starptautiskā korporācija FOHOW ikgadējā labdarības pasākumā mūsu skolai piešķīra brīnišķīgu dāvanu – dāvanu karti 3000 eiro vērtībā veselību veicinošu līdzekļu iegādei.

foh1

Šo dāvanu karti skolas pārstāvjiem - medmāsai Monikai Ābelei un skolniecei Evitai Pētersonei – pasniedza jau 23. septembrī Rīgā. Savukārt 28. novembrī  Gulbenes kultūras centrā  tika organizēts īpašs pasākums "Būsim laimīgi un darīsim laimīgus līdzcilvēkus", kura laikā starptautiskā korporācija „FOHOW” Sveķu internātpamatskolas direktoram Aigaram Lasim ar korporācijas pārstāvniecības direktores Natālija Kokare starpniecību svinīgi pasniedza dāvanas piešķirtās dāvanu kartes apmērā.

Dāvanā saņēmām dažādus veselību veicinošus līdzekļus - Eliksīru “Fohow”, kapsulas “Linčži Fohow”, tējas”Ljuvei Fohow”, pastu “Fohow roze”, "Fohow HAICAO GAI", gēlu “Aloje Fohow”, faradoterapeitiskās jostas, zobu pastu ar kordicepu un citas higiēnas preces.

Jaukajā notikumā piedalījās Sveķu internātpamatskolas kolektīvs un skolēni. Pasākumu ar savu skanīgo dziedājumu kuplināja skolas ansamblis “Baloži”.

foh2

foh3

Sveķu internātpamatskola izsaka sirsnīgu pateicību  „FOHOW” pārstāvniecībai par labdarību.  Tas ir ieguldījums skolas bērniem un jauniešiem!

“Tas, kurš dara labu citam, vēl vairāk dara labu pašam sev - ne tajā nozīmē, ka viņu par to gaidītu balva, bet gan tajā, ka apziņa, ka padarīts labs darbs, pati par sevi sniedz lielu prieku. ” /Seneka/

Gaišu, siltuma un mīlestības pilnu Ziemassvētku noskaņu vēlot,
Sveķu internātpamatskolas medmāsa M. Ābele