images1.martā tiek organizēts brauciens uz izstādi “Skola 2019”, kas norisināsies Rīgā, Ķīpsalā.
Skolēn! Izmanto iespējas nākotnei un karjerai - piesakies braucienam pie sava skolotāja!

Starptautiskā izglītības izstāde “Skola” jau divdesmit piekto reizi Ķīpsalā piedāvās iegūt aktuālāko informāciju par mācību iespējām un palīdzēs izvēlēties turpmāko izglītības ceļu. Kā jau īstā jubilejā – būs ballīte un pārsteigumi!

Izstāde „Skola” – nozīmīgākais izglītības notikums Latvijā, kas ik gadu tūkstošiem jauniešu piedāvā plašu un kvalitatīvu informāciju par izglītības iespējām. Vairāk nekā 140 dalībnieku no 15 valstīm.
Gulbenes novada pašvaldība organizē braucienu uz izstādi “Skola 2019” Gulbenes novada izglītības iestāžu 9.-12. klašu skolēniem projekta “Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 2019. gada 1.martā. Gan transporta izdevumi, gan ieejas biļetes tiks apmaksātas no projekta līdzekļiem, skolēnu grupai līdzi dodas savas skolas pedagogs.
Aicinām pedagogus, kuri dosies ar skolēniem kopā uz izstādi, pieteikt savus skolēnus dalībai braucienam. Pieteikties un pieteikt skolēnus var tikai skolotāji šajā saitē https://ej.uz/iccu
Dalību var pieteikt līdz š.g. 13. februārim. Uz izstādi no Gulbenes novada varēsim nogādāt 150 dalībniekus (skolēni un skolotāji). Nenokavējiet pieteikšanos!