280 tūkstošiem Latvijas jauniešu šogad būs iespēja 25. maijā izlemt Eiropas nākotni, piedaloties vēlēšanās un izsakot savu viedokli. Ko domā jaunieši Gulbenē? Nāc un uzzini 17.aprīlī plkst. 12:35 Gulbenes novada valsts ģimnāzijā. Stundas ietvaros skolēni piedalīsies vēlēšanu ģenerālmēģinājumā.

regioni aprīlī

Atklātā stundas tēma: Eiropas Vēlēšanas 2019.gada 25. maijā.  Atklātās stundas viesis: Edgars Klētnieks, Latvijas Debašu asociācija "QUO Tu domā?"

Ar savu Eiropas stāstu dalīsies arī Gulbenes jauniešu centra “Bāze” vadītājs Renārs Biezais.

Atklātās stundas tiek rīkotas Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu programmas ietvaros. Programmas mērķis ir jauniešos veicināt apziņu par sevi kā nozīmīgu Eiropas Savienības daļu, rosināt izpratni par sabiedrībā notiekošo un motivēt līdzdarboties. Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas ir Eiropas Savienības mēroga programma, kuru sadarbībā ar pedagogiem 70 Latvijas skolās, arī Gulbenē, īsteno Eiropas Parlamenta birojs Latvijā. Plašāk: http://ttimv.eu/qfSu

Atklātās stundas laikā Jums būs iespēja izzināt jauniešu domām par Eiropas jautājumiem, lai tālāk motivētu, iedrošinātu arī sabiedrību savā pilsētā vai novadā apdomāt Eiropas Savienības lomu ikviena iedzīvotāja ikdienā un veicinātu iesaistīties 25. maijā notiekošajās Eiropas vēlēšanās.

Atklāto stundu temati un norises datumi Latvijā pieejami šeit: http://epfacebook.eu/qfRP.

Uz Atklātajām stundām ir aicināts ikviens interesents! Ņemot vērā, ka vietu skaits ierobežots, aicinām informēt par dalību pasākumā pa tālruni +371 67085464 vai e-pastu .

Jolanta Bogustova,
sabiedrisko attiecību speciāliste
Eiropas Parlaments
Komunikācijas ģenerāldirektorāts
Eiropas Parlamenta birojs Latvijā