Gulbenes 2.pirmsskolas izglītības iestādes “Rūķītis” 5gadīgo un 6gadīgo grupu bērni, piedaloties FasTracKids un organizācijas Jumpstart starptautiskajā vienas dienas aktivitātē Read for the Record® ="Lasi rekorda vārdā", kopā ar cilvēkiem visā pasaulē lasīja grāmatu: O.Mora stāstu “Paldies, Omu", kurā izteikts aicinājums ziedot ēdienu tiem, kuriem tā trūkst.
Pateicoties Lea, brīvprātīgajai no Austrijas, bērniem bija iespēja dzirdēt šī stāsta versiju arī svešvalodā.

FasTracKids bērni un pedagogi, atsaucoties aicinājumam, ieplānoja 2 aktivitātes: pirmā - no kopīgi ar vecākiem sagādātiem pārtikas produktiem paši gatavot auzu pārslu cepumus un pacienāt ikvienu bērnudārza bērnu un darbinieku; otrā - ziedot pārtikas produktus Gulbenes Zupas virtuvei, kas atrodas Viestura ielā 29A.
Cepumus slavēja un atzina par gardiem ikviens, kas tos baudīja.

Labdariba 3

Labdariba 2

Labdariba 4

Labdariba 5

Labdariba 1

Pateicoties bērnu, viņu vecāku un iestādes darbinieku atsaucībai, kopīgi sarūpētos dārzeņus, eļļu, graudaugu putraimus, grupas "Bizmārītes” bērni un pedagogi nogādāja Zupas virtuvē saimniecei I.Vanuškai. Kopīgās sarunas un sirsnība raisīja bērnos pārdomas par sava paveiktā darba nozīmi citu cilvēku labklājībā. Un saimniece pateicībā ļāva bērniem just gandarījumu par sava lēmumu ziedot.
Priecājamies būt kopā ar bērniem, darot labus darbus!