Deep 2Gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, 22. februārī Cesvaines vidusskolā norisinājās Latvijas izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu Vidzemes festivāls - konkurss "No baroka līdz rokam". Tajā piedalījās un augstus panākumus guva vairāki Gulbenes novada kolektīvi.

Augstākās pakāpes diplomu saņēma Lejasciema kultūras nama vokāli instrumentālais ansamblis “Deep Silence”, vadītājs Juris Ivanovs. Savukārt I pakāpes diplomi Jaungulbenes Tautas nama popgrupai “Dzērvenes”, vadītāja Inta Zellīte, Lizuma vidusskolas vokāli instrumentālajam ansamblim “Gadalaiki”, vadītājs Juris Ivanovs, Lejasciema vidusskolas vokāli instrumentālajam ansamblim “ENJOY”, vadītājs Juris Ivanovs.
“Repertuāru un skaņdarbu garumu katrai grupai noteica konkursa nolikums. Visām dziesmām bija jābūt latviešu valodā. Esmu gandarīts par “Deep Silence” sniegumu, un augstais apbalvojums ir pelnīts – tūlīt svinēsim 5 gadu jubileju. Mums ir gan skatuves pieredze, gan padarīts darbs. Malači!” Saka Juris Ivanovs, visus aicinot uz ansambļa jubilejas koncertu 7.martā pulksten 19.00 uz Lejasciema kultūras namā. Pēc koncerta balle kopā ar grupu “Bruģis”.

Deep 1

Jāpiebilst, ka visā Latvijā jau no 13.februāra ir sākušās XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku skates. Pirmie savu veikumu ir atrādījuši vokāli instrumentālie ansambļi un popgrupas. Vidzemes reģionā tika organizētas divas skates – Valmierā un Cesvainē. Valmierā piedalījās Gulbenes 2.vidusskolas vokāli instrumentālajam ansamblis “Stella”, vadītāja Ligita Plešanova-Jarusova, iegūstot I pakāpes diplomu.

Jana Igaviņa, Gulbenes novada pašvaldības vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste