Februāra pēdējā nedēļa Stāķu pirmsskolas izglītības iestādes 5-6 gadu vecuma grupas “Taurenīši” bērniem pagāja svētku noskaņā. Bērni uzzināja, ka Gulbene 25. februārī svin savu 92. dzimšanas dienu. Rīta nodarbībā bērni zīmēja kādu vietu Gulbenē, kura pārējiem bērniem bija jāatpazīst. Interesanti bija bērnu stāstījumi par savu zīmējumu, iespaidiem par pilsētu un skaistākajām vietām. Ar lielu nepacietību bērni gaidīja ekskursiju uz Gulbeni.

Ceturtdienas rīts mūs sagaidīja ar baltu sniedziņu, kas tikai vairoja prieku. Mazie “Taurenīši“  vispirms Gulbenē apmeklēja tūrisma centru, kur viņiem pastāstīja par pilsētas rašanos un skaistākajām vietām. Viņiem bija iespēja arī apskatīt un izstaigāt Gulbenes pašvaldības ēku.

Attēls1

Vēlāk bērni devās ekskursijā pa pilsētu, apskatot vietas, kuras bija attēlotas viņu zīmējumos. Bērni atzina, ka Gulbīšu parkā var jautri atpūsties arī ziemā. Ekskursijas noslēgumā, mazliet piekusušie bērni, devās uz kafejnīcu “Pienenīte”, kur viņi tika sagaidīti ar kūciņām gulbīša formā un gardām suliņām.

Attēls3

Attēls2

   Nedēļas noslēgumā bērni aplicēja baltos un melnos gulbīšus, kuri palīdzēs saglabāt atmiņas par svētku nedēļu.

Stāķu PII skolotāja Sanita Lazdiņa