Drukāt

Abols2Kā jau iepriekš informēts, šonedēļ tika apstiprināts COVID-19 saslimšanas gadījums Gulbenes novada pirmsskolas izglītības iestādes  “Ābolīši” izglītības programmas realizēšanas vietā Beļavā. 18. februārī tika veikti testi arī pārējiem pirmsskolas izglītības iestādes “Ābolīši” darbiniekiem, ka rezultātā apstiprināti jauni saslimšanas gadījumi.

“No 22.februāra “Ābolīšu” izglītības programmas īstenošanas vietā Litenē piecgadnieku un sešgadnieku grupiņas bērni turpinās mācības attālināti. Līdz 5 gadus veciem bērniem, kuriem nav noteikta karantīna, būs iespēja apmeklēt pirmsskolas izglītības iestādi. Ir noteikta karantīna darbiniekiem un bērniem, kas ir bijuši kontaktā ar inficētajām personām,” par situāciju informē  Edīte Kanaviņa, Gulbenes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes vadītāja.

Piebilstams, ka “Ābolīšu” izglītības programmas īstenošanas vietās Galgauskā un Stāmerienā grupiņas turpina strādāt. Tāpat darbu atsākušas trīs grupiņas Gulbenes 3.pirmsskolas izglītības iestādē “Auseklītis”.

Jana Igaviņa,
Gulbenes novada pašvaldības
vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste