27.novembrī plkst.16:00 Gulbenes kultūras centrā norisināsies XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku atskaņu koncerts "Līdz varavīksnei tikt". Šis būs sadraudzības koncerts, kurā uz vienas skatuves sadejos gan Gulbenes novada, gan Cesvaines novada, gan Balvu novada, gan Rīgas 64. un 74.vidusskolu laureātu deju kolektīvi.

„Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku, kā arī skolēnu dziesmu un deju svētku laikā Gulbenes novada kolektīvi allaž mitinās Rīgas 64. un 74.vidusskolu telpās. Ir izveidojusies laba sadarbība. Zinot, ka arī šīm skolām ir augsta līmeņa deju kolektīvi, šovasar skolēnu dziesmu un deju svētku laikā radās ideja par šāda sadraudzības koncerta rīkošanu Gulbenē,” stāsta Gulbenes novada domes Izglītības, kultūras un sporta nodaļas izglītības metodiķe Baiba Muceniece.

Koncertā piedalīsies: Gulbenes novada valsts ģimnāzijas deju kolektīva „Rūsiņš” jaunāko un vecāko klašu grupas, Gulbenes kultūras centra deju kolektīvs „Sauleszaķis”, Gulbenes vidusskolas deju kolektīvi „Sienāzēni” un „Spārēni”, Cesvaines vidusskolas deju kolektīvs „Sprīdītis”, kas vienmēr piedalās deju skatēs Gulbenes novadā, Balvu Kultūras un atpūtas centra deju kolektīvs “Balvu vilciņš”.

Ieeja uz pasākumu ir bez maksas. Visi laipni aicināti!

Gunta Krevica, Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste