paldies 11

 

27.augustā Gulbenes novada pašvaldība organizēja jaunā mācību gada sagaidīšanas pasākumu “Piepildi sapni” Gulbenes novada pedagogiem. Dienas noslēgumā tika sumināti  izglītības nozares darbinieki un sveikti jaunie pedagogi, kas šajā mācību gadā darbu uzsāk kādā no novada izglītības iestādēm.

 

Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības rakstu par nozīmīgu ieguldījumu izglītības jomā saņēma Inita Artistova, Gulbenes 1. pirmsskolas iestādes darbiniece un Edīte Kanaviņa, Gulbenes novada Izglītības pārvaldes vadītāja. Savukārt Gulbenes novada pašvaldības Pateicības rakstu par ieguldījumu un izturību XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku norisē, tradīcijas stiprināšanā un saglabāšanā saņēma Maija Skopāne.

Kolēģu aplausu uzmundrināti, izglītības darbinieku saimē tika uzņemti: Elija Tiltiņa, sociālais pedagogs Stāķu pamatskolā,  Reinis Felders, sporta skolotājs Stāķu pirmsskolas izglītības iestādē,  Dace Biseniece, ķīmijas un fizikas skolotāja Rankas pamatskolā un  Pāvels Veselovs, basketbola treneris Gulbenes bērnu un jaunatnes sporta skolā.

paldies 3

paldies 6

paldies 19

paldies 27

paldies 30

paldies 33

paldies 36

paldies 40

paldies 44

 

Bez tam katra izglītības iestāde kā ceļamaizi jaunajam mācību gadam saņēma dāvanu karti 100 eiro apmērā, ko sarūpēja Izglītības pārvalde.

Jana Igaviņa,

Gulbenes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste