Rankas pamatskolas folkloras kopa “Dzīpariņi” Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā 18. septembrī piedalījās XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju norišu atklāšanas tiešraidē "Svētki esam mēs". Kaut gan uzstāšanās bija tikai 4 minūtes, visi bija gandarīti par uzticēšanos mums un iespēju kāpt uz lielās savādo dziesmu un deju svētku skatuves.

1jpg

2jpeg

3jpeg

Pēc priekšnesuma apmeklējām jauno Dziesmu svētku estrādi un Rīgas Nacionālo zooloģisko dārzu.

Paldies visiem atbalstītājiem: Gulbenes novada pašvaldībai,  Gulbenes novada Izglītības pārvaldes metodiķei Maijai Skopānei, Rankas pamatskolas direktorei Laimai Brašei, skolotājām, vecākiem un, protams, pašiem dalībniekiem.

Bija ļoti patīkami saņemt šādu ziņu no vecākiem – “Tiešām bērni bija ļoti priecīgi, paldies par visu, par to darbu, ko darāt kopā, par jauki izplānoto dienu.  Emīls teica, ka tās esot bijušas labākas brīvdienas viņa mūžā.”

Mūsu folkloras kopas dalībnieces Agritas Kerijas Medejses uzstāšanos varēja vērot 19. septembrī plkst. 15.00 LTV1 un REplay.lv  folkloras programmā “Rotā saule, rotā bite”. Programmas atslēgas vārdi ir saule, bite(s), medus, rotāšana, gavilēšana, saskaņa, sadarbība, meistarība, kas ir tik būtiski un iedzīvināmi gan ikdienā, gan svētkos.

Folkloras kopas “Dzīpariņi”
vadītāja Aelita Medejse