bernudrziKā informē Gulbenes novada pašvaldības Izglītības pārvalde, no 21.oktobra būs izmaiņas novada pirmsskolas izglītības iestāžu darba grafikā. Tiks veidotas dežurgrupas.

“Šobrīd Ministru kabinets plāno ierobežot pirmsskolas izglītības iestāžu darbu, aicinot organizēt dežūrgrupas. Kopā ar novada

pirmsskolas iestāžu vadītājiem esam nolēmuši uzsākt bērnudārzu audzēkņu vecāku aptauju, lai noskaidrotu, kuriem vecākiem būs nepieciešami iestādes pakalpojumi. Tad, pamatojoties uz vecāku sniegto informāciju, tiks izveidotas dežūrgrupas, kas strādās laika posmā no 21.oktobra līdz 15.novembrim. Šis ir aicinājums vecākiem atbildīgi sniegt informāciju, jo mums ir svarīgi nodrošināt drošus apstākļus kā bērniem, tā darbiniekiem. Tāpat vienlīdz ir svarīgi, lai jaunizveidotajās dežurgrupās bērnu skaits un sastāvs ir nemainīgs. Mīļie vecāki! Saņemot aptaujas anketu, kas būs papīra formātā vai elektroniski aizpildāma,  no sava mazuļa bērnudārza, esiet atsaucīgi, to godprātīgi aizpildot!” aicina Edīte Kanaviņa, Gulbenes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes vadītāja.

Jana  Igaviņa,

Gulbenes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste