Lejasciema vidusskolā noslēgušās pieaugušo neformālās izglītības apmācības “Angļu valoda saziņai“ 120 stundu apjomā, kas iesākās jau augustā un ilga līdz novembra beigām.

Neskatoties uz apmācību dalībnieku dažādo vecumu un nodarbošanos, tās noritēja ļoti labā gaisotnē. Dalībnieki ar prieku apmeklēja nodarbības, kas notika trīs reizes nedēļā.

Apgūtās tēmas palīdzēs bez aizspriedumiem un grūtībām, dažkārt arī ar latviskajiem kompleksiem komunicēt daudzās dzīves situācijās. Iepazīšanās ar svešinieku, lavierēšana pa grūtajiem valodas laiku un gramatikas labirintiem kā arī to tēmu apgūšana, kuras nepieciešamas ikvienam saziņā nāca ne bez grūtībām.

Dalībnieki bija tiešām augsti motivēti valodas apguvē, kas kursu vadītāju A.Paegli ļoti iepriecināja un motivēja vadīt nodarbības interesanti un daudzveidīgi.

Apmācību noslēgumā tika izspēlētas dažādas sadzīves situācijas, kurās iejutās pasniedzēja un nodarbību dalībnieki. Nedalīts prieks par to kā ikviens runāja angliski. Apliecības par kursa apgūšanu ieguva 12 dalībnieki. Noslēguma pasākumā tika izteikta vēlme apmācības turpināt nākošajā gadā.

Paldies par izturību dalībniekiem, Lejasciema vidusskolai par telpām un aprīkojumu un Gulbenes novada domei par programmas finansēšanu.

Pasniedzēja Antra Paegle

Pieaugušo neformālās izglītības programma “Angļu valoda saziņai” realizēta ar Gulbenes novada domes finansiālu atbalstu EUR 1000.00. Finansējums piešķirts Gulbenes novada pieaugušo neformālās izglītības programmu konkursā.