Aizritējušas pirmās neformālās izglītības programmas ‘’Jaunas zināšanas – iespēja tavai pilnveidei’’ nodarbības kopā ar lektori Zinaidu Loginu no Balviem. Izglītojošās lekcijas ‘’Kā domāsi, tā dzīvosi’’ ietvaros tika gūtas dzīvesgudras atziņas un padomi par sevis motivēšanu un mērķu izvirzīšanu. Pasniedzēja vairākkārt uzsvēra, ka svarīgs elements darbā ar sevi, savu pašiedvesmu ir pareiza elpošana, kas sakārto domas, organisma darbību un ļauj atbrīvoties.

Praktiskās nodarbības “Dziedinošā vingrošana kā sevis pilnveidošanas instruments’’ ietvaros tika veikti dažādi vingrojumi, kas palīdz līdzsvarot organisma darbību. Dalībnieces atzina, ka pasniedzējas sniegtā informācija un padomi ļoti noder domu un veselības sakārtošanā, cerot uz to, ka pašām pietiks gribasspēka pielietot to dzīvē.

Nākošā nodarbība ’’Augu pareizs pielietojums cilvēka fiziskās un garīgās veselības stiprināšanā “ paredzēta 8. aprīlī.

Pieaugušo neformālās izglītības programma ‘’Jaunas zināšanas- iespēja manai pilnveidei!’’ tiek realizēta ar Gulbenes novada domes finansiālu atbalstu 386,00 EUR. Līdzfinansējums piešķirts Gulbenes novada pieaugušo neformālās izglītības programmu konkursā.

K.Bekmane