16.jūnijā norisinājās noslēguma pasākums pieaugušo neformālās izglītības programmai „Šūšanas kursi iesācējiem un lietpratējiem”. 10 kursantes demonstrēja savu veikumu – jaunos tērpus, kas tapuši šīs programmas ietvaros no 13.marta līdz 16.jūnijam.
Visas mācību dalībnieces augstu novērtēja kursos gūtās zināšanas un patīkamo gaisotni.
“Es uzzināju, kā pareizi pāršūt apģērbu, ja tas ir par lielu. Apguvu dažādus auduma apstrādes veidus, kā pareizi noregulēt šujmašīnu. Iemācījos veidot vienkāršas piegrieztnes, izvēlēties audumu. Pilnveidoju zināšanas un prasmes šūšanā, ieguvu jaunas idejas garderobes papildināšanā. Patika mūsu jautrais kolektīvs, humors un nopietnā attieksme pret šūšanu. Tagad man ir drosme kaut ko uzsākt pašai. Ļoti patika pozitīvā gaisotne, kas bija kā papildus stimuls kursu apguvē. Ļoti jauki noorganizēti šūšanas kursi ar zinošu pasniedzēju Dzintru.”
Kursu dalībnieces izteica vēlēšanos turpināt pilnveidot šūšanas prasmes.

AttēlsPieaugušo neformālās izglītības programma “Šūšanas kursi iesācējiem un lietpratējiem” tika realizēta ar Gulbenes novada domes finansiālu atbalstu 442,57 EUR. Līdzfinansējums piešķirts Gulbenes novada pieaugušo neformālās izglītības programmu konkursā.

Rankas pagasta mūžizglītības centra vadītāja Laima Braše
Informāciju sagatavoja Gunta Krevica, Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste