Šajā pavasarī pieaugušo neformālās izglītības programmas „Angļu valoda saziņai” ietvaros Lejasciema vidusskolā  bija iespēja mācīties angļu valodu. Nodarbību  laikā  tika apgūtas dažādas  ikdienā nepieciešamas sarunvalodas tēmas, piemēram, kā sasveicināties un atsveicināties, kā veidot sarunu  pa telefonu, veidot jautājumus un stāstījumus, vārdu kārtību teikumos, pulksteņa laikus, nedēļas dienas, mēnešus, kā rīkoties lidostā,  uzsvaru liekot  uz vārdu krājumu un jautājumu veidošanu, atbildēm uz tiem, vienkāršu teikumu veidošanu. Desmit tikšanās reižu laikā tika atsvaidzinātas zināšanas angļu valodā,  papildināts jau esošais vārdu krājums, apgūtas jaunas frāzes un teicieni. Kāds dalībnieks apguva  angļu valodu pilnīgi no jauna, kas bija vislielākais izaicinājums.

Dalībnieki pozitīvi novērtēja to, ka nodarbībās vajadzēja runāt angļu valodā, kas no reizes uz reizi ļāva papildināt vārdu krājumu. Turpmāk  viņiem būs vieglāk komunicēt ar saviem klientiem vai, dodoties ceļojumā, justies pārliecinošāk saziņā ar cittautiešiem.

Par šo mācību grupu varu teikt tikai to labāko. Te bija sapulcējušies atvērti, optimistiski, mērķtiecīgi cilvēki, kuri, neskatoties uz grūtībām, iet uz mērķi, lauž savus stereotipus, ir apguvuši sarunvalodu, jaunas frāzes, un droši to pielieto dažādās situācijās.

Pieaugušo neformālās izglītības programma „Angļu valoda saziņai” tiek realizēta ar Gulbenes novada domes finansiālu atbalstu. Līdzfinansējums piešķirts Gulbenes novada pieaugušo neformālās izglītības programmu konkursā.

novads

Nodarbību vadītāja Antra Paegle

Informāciju sagatavoja Gunta Kalmane,
Gulbenes novada domes vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste