Jau vairākas dienas Gulbenes pusē uzturas 36 jaunieši no 7 dažādām valstīm, jo tiek realizēts jauniešu apmaiņas projekts “1st Place”. Projekts, kuram šoreiz noteikta sporta tematika, kopā pulcē jauniešus no Latvijas, Lietuvas, Lielbritānijas, Portugāles, Spānijas, Itālijas un Kipras un tā realizētājs ir Gulbenes novada jauniešu centrs “Bāze”.

Jauniešu apmaiņas projekts, kura pieteikums, pārsteidzoši, bet tapa pāris dienās, guva finansiālu atbalstu no Erasmus+ programmas un nu tiek realizēts atpūtas kompleksā “Dīķsalas”.

Baaze

Ar projekta partnervalstu līdzdalību esam veiksmīgi tikuši pie sabalansēta sastāva – gandrīz vienādā skaitā puiši un meitenes, un pats labākais – visi ir aktīvi, motivēti un ar pilnu atdevi iesaistās projekta aktivitātēs.

Līdz šim pēc projekta programmas esam izgājuši dažādus komandu veidošanas uzdevumus, paši plānojuši un izstrādājuši mini stafetes ar dažādām interesantām sporta disciplīnām, kā arī aizvadījuši jautru starpkultūru vakaru - ar dejām, spēlēm un dažādiem jokiem iz angļu dzīves un, protams, joki, smiekli un kopības sajūta.

Tagad notiek plānošanas darbs pie projekta gala pasākuma, kas paredzēts jau šo sestdien, 21.julijā Gulbenes 2.vidusskolas stadionā. Plānojam, ka tie būs ne tikai tradicionālie sporta veidi - futbols, volejbols, florbols un basketbols, bet arī projekta jauniešu izdomātas sportiskas aktivitātes. Tādēļ uz pasākumā aicināti ne tikai profesionāli sportisti, bet arī skatītāji – lielāki un mazāki, kuri varēs gan vērot, gan arī līdzdarboties.

bazem       Erasmus logo

 

Lana Upīte