Sargi 2 PhoneAizvadītā Lāčplēša diena par īpašu pasākumu izvērtās daudziem Gulbenes novada jaunsargiem. Šajā dienā viņi ne tikai piedalījās patriotiskajā pasākumā, bet arī savās rindās uzņēma jaunus biedrus.

Lai apliecinātu sevi kā daļu no dzimtā pagasta, Lejasciema jaunsargi 11.novembra dienu iesāka, stādot kociņus jaunizveidotajā Sajūtu parkā Lejasciemā.
“Ir svarīgi apzināties savu piederību un būt lepniem par vietu, no kuras nākam. Patriotisms nerodas tāpat vien. Tādēļ caur dažādām aktivitātēm cenšamies stiprināt šīs sajūtas,” saka Lāsma Gabdulļina, Jaunsardzes un informācijas centra Jaunsardzes departamenta 2.novada nodaļas jaunsargu instruktore.

Dienas otrajā pusē Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeja telpās kopā pulcējās Lizuma, Lejasciema, Jaungulbenes, Stāķu, Gulbenes 2.vidusskolas un Gulbenes novada valsts ģimnāzijas jaunsargi, lai savās rindās uzņemtu jaunus biedrus. Šajā dienā jaunsarga apliecību saņēma 28 jaunieši, svinīgi nododot jaunsarga solījumu.

Sargi 3 Phone

Sargi 4 Phone

Sargi 5 Phone
Svētdiena jaunsargiem noslēdzās ar piedalīšanos lāpu gājienā un svecīšu nolikšanu pie pieminekļa par Latvijas brīvību kritušajiem Gulbenes draudzes locekļiem Gulbenē.

Sargi 1 Phone


Jana Igaviņa, Gulbenes novada pašvaldības vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste