Mūsdienu mainīgajā pasaulē vienīgais kapitāls, par kura drošību varam sniegt garantiju, ir cilvēka izglītība. Tā ir vērtība, ka neapsūbēs mitruma iespaidā, nezudīs neapdomīgas monetārās politikas rezultātā un netiks apdraudēta garnadžu ierašanās gadījumā. Tā ir vērtība, kuras iegūšana ir tikpat nepiepildāma kā cilvēka personības attīstība, ir tikai soļi, neatlaidīgi un apņēmīgi soļi pareizajā virzienā…

Pateicoties vairāk nekā 200 ziedotājiem no Latvijas, Amerikas, Austrālijas, Kanādas, Lielbritānijas, Venecuēlas un Zviedrijas, jaunajā mācību gadā ar stipendijām Latvijas augstskolās studē 825 studenti – no tiem 290 stipendiju saņem pirmo reizi,  451 stipendiāts studijas turpina un 84 jaunieši tika izraudzīti citos papildkonkursos. Gada laikā stipendijās plānots izmaksāt vairāk nekā 1,5 miljonus eiro.

Par spīti aizvadītā gada izaicinājumiem ziedotāji turpina atbalstīt Latvijas jauniešus ceļā uz izcilību. 2021./2022. mācību gadā ziedotāju stipendijas  no Gulbenes novada saņem 14 jaunieši: Annija Sintija Toma (Arnolda un Ilgas Matildes Vasarāju piemiņas  stipendija), Līva Ejuba (Jāņa Komsāra piemiņas stipendija), Dita Medne (Mirdzas un Zelmas Lūsis piemiņas stipendija), Kārlis Bošs (Vilmas un Jēkaba Ķiršu piemiņas stipendija), Evelīna Elva Sirmā (Jāņa Vilgerta stipendija), Raivis Rautmanis (Draugu stipendija), Līva Lilija Graņica (Edvīna Peniķa piemiņas stipendija), Kristaps Papkovs (Visvalža Dzeņa piemiņas stipendija stipendija), Ilvars Ilgsalietis (SIA "Apsīte" stipendija), Krišjānis Elksnītis (SIA "Kurekss" stipendija), Dāvis Deivids Bukovskis (Pētera Mežaka piemiņas stipendija), Kristiāna Pogule un Anete Antiņa (Gunāra Šterna piemiņas stipendija), Lauris Lapsa (Artura Treija piemiņas fonda stipendija).

Pieteikšanās Vītolu fonda administrētajām stipendijām nākamajam studiju gadam sāksies 2022. gada 1. februāra un turpināsies līdz 1. martam. Vairāk informācijas: www.vitolufonds.lv.

Vītolu fonds, www.vitolufonds.lv