Ir Ziemassvētku gaidīšanas laiks, gaišu domu, sevis piepildīšanas un saprašanas laiks, un tieši šajā laikā aicinājām visus interesentus uz ekspozīciju kordiriģentiem Kokariem Ozolkalnā, lai nedaudz pasapņotu, pabūtu kopā un radītu kaut ko sev, savai mājai, savai eglītei vai dāvanai citiem.

Radošajā darbnīcā interesentiem bija iespēja izgatavot skaistus, svētkiem atbilstošus, praktiski pielietojamus darbiņus. Darbnīcu apmeklēja dažāda vecuma cilvēki, un domāju, ka visiem bija interesanti. Daži cienājās ar tēju un piparkūkām, cits izgatavoja savām iecerēm atbilstošus darbus, vēl kāds baudīja vizuāli muzikālo noskaņu, un visi labā noskaņojumā devās mājās.

Apmeklētāji interesējās, vai notiks vēl kādas radošās darbnīcas un kad tās varētu būt. Noteikti arī nākamajā gadā ekspozīcijas telpās būs vairāki tematiski pasākumi, kuros varēs praktiski darboties.

Ceram, ka pie mums iegriezīsies arvien vairāk cilvēku, kuri grib jaukā atmosfērā pabūt kopā, baudīt tēju, uzzināt un apgūt ko jaunu.

Paldies visiem, kuri bija ieradušies, un uz tikšanos nākamajā gadā!

Beļavas pagasta pārvaldes Ozolkalna kultūras un sporta centra “Zīļuks” izglītojošā darba un darba ar apmeklētājiem vadītāja Laila Ķiploka