Gulbenes novada pašvaldības aģentūras “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centra” apkalpotajā Biļešu Paradīzes kasē 3.martā tika pārdotas 869 biļetes uz XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku koncertiem.

“Pirmais apmeklētājs rindu ieņēma pulksten 3.30 no rīta. Biļešu tirdzniecības vieta durvis vēra 6.30. 1.stāva gaitenī bijām parūpējušies par krēsliem, lai cilvēkiem nav jāstāv kājās. Gribu uzsvērt, ka visi, kas nāca pēc biļetēm, tās arī dabūja. Dažiem gan nācās pārplānot izvēlētos koncertus, taču neapmierināto nebija. Cilvēki bija ļoti organizēti un saprotoši – paši sakārtoja rindu un raudzīja, lai viss noris godīgi. Kopumā apkalpojām 126 interesentus.

Šodien lielu pārsteigumu sagādāja daži sestdienas biļešu pircēji – kā pateicību par aģentūras labi noorganizēto biļešu tirdzniecību saņēmām mājās ceptu kēksu un ziedus. Abpusēji patīkami!

Aģentūras vārdā saku paldies Gulbenes novada domes Īpašumu pārraudzības nodaļai par tehnisko palīdzību un pašvaldības policijai par drošību un apsardzi,” stāsta aģentūras direktore Iveta Kovtuņenko.