misguulbKopš 2006.gada katru otro gadu entuziastiski cilvēki sadarbībā ar Gulbenes novada pašvaldību organizē pasākumu-konkursu jauniešiem „Mis & Misters Gulbene”, kura ietvaros 10 novada jaunieši trīs mēnešu garumā, strādājot ar profesionāliem pedagogiem, apgūst vairākas prasmes skaistuma un kultūras jomā, kuras izmanto konkursa fināla šova veidošanā. Atlase 2018.gada konkursa fināla šovam notiks 8.septembrī plkst.14.00 Gulbenes kultūras centrā. Pirms tam jauniešiem līdz 1.septembrim jāiesūta pieteikuma anketa – vārds, uzvārds, dzimšanas gads, nodarbošanās un kontaktinformācija uz e-pastu: vai sociālajā tīklā Facebook.com/liga.vitola.14.

Šī konkursa mērķis ir 3 mēnešu garumā no 8.septembra līdz 8.decembrim (nedēļas nogalēs) izglītot jauniešus aktiermeistarības, runas mākslas, saskarsmes kultūras, stila, stājas un deju horeogrāfijas jomās, kā arī atraut viņus no virtuālās pasaules un parādīt to, ka dzīve ārpus tās ir daudz interesantāka. Rezultātā jauniešiem ceļas pašapziņa un viņi kļūst kulturālāki, skaistāki, pārliecinošāki. Šīs īpašības palīdz sasniegt nākotnes mērķus.

Konkurss Gulbenē  ir pārtapis par jauku tradīciju un ir viens no apmeklētākajiem un krāšņākajiem pasākumiem.

Šogad dalībnieki gatavos 6 priekšnesumus. Fināla šovs, kas notiks  2018.gada 8.decembrī plkst.17.00 Gulbenes kultūras centrā, būs veltīts Latvijas 100gadei.

reklāma pieteikšanās

Līga vītola,
„Mis & Misters Gulbene” organizatore