prata spelesg

8.jūnijā plkst.18.00 Gulbenes kultūras centrā norisināsies izklaidējošās erudīcijas spēles „Prāta spēles Latvijas kauss” Gulbenes posms. Aicinām pieteikt komandas! Tā ir lieliska iespēja labi pavadīt laiku, pārbaudot sevi un uzzinot daudz ko jaunu kopā ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem, liekot galvas kopā un atbildot uz dažādiem aizraujošiem jautājumiem.

Lai piedalītos:

  • izveido komandu no 4-6 dalībniekiem
  • reģistrējies mājas lapā: www.prataspeles.lv

Dalība pasākumā ir bez maksas.

Prāta spēles ir izklaidējošs pasākums, kas neprasa vēstures profesora cienīgas zināšanas. Aicināts piedalīties ir ikviens. Pozitīvas emocijas un balvas labākajiem garantētas. Trīs rezultatīvākās komandas kvalificēsies turnīra pusfināliem, kur noskaidrosim labākos, kas piedalīsies lielajā finālā novembrī un cīnīsies par PRĀTA SPĒLES LATVIJAS KAUSU un erudītākās komandas titulu.

„Prāta spēles Latvijas kauss” ir izzinoša komandu spēle, kuras norisi nosaka spēles dalībnieki. Jūs paši varēsiet izvēlēties savas stiprākās tēmas. Tas nozīmē, ka spēle var būt no viegli izklaidējošas līdz sarežģītai, un pat vislielākajam erudītam nāksies aizdomāties.

Vairāk: https://www.facebook.com/events/586758645105880/

Ieva Kilēvica,
PRĀTA SPĒLES