vin01

22. augustā Beļavā norisinājās jau otrais pagasta organizētais kultūras, sporta un atpūtas pasākums, kas dienas garumā kopā pulcināja vairāk kā pusotru simtu cilvēku.

No rīta Vinnijs Pūks sauca kopā pašus mazākos pagasta iedzīvotājus, sniedzot dziesmotu koncertu, godinot 2013. un 2014. gadā dzimušos bērniņus, kopīgi draiskojoties, rotaļājoties un piedaloties pagasta rīkotajās aktivitātēs līdz pat pusdienlaikam.

No divpadsmitiem dienā līdz pat vakara astoņiem visiem pasākuma dalībniekiem bija iespēja izbaudīt plašu aktivitāšu programmu: vizināties ar ponijiem, piedalīties gan sportiski tradicionālās, gan arī netradicionālās aktivitātēs, izbaudīt mājražotāju labumus, sejas un ķermeņa apgleznošanu, izmēģināt roku radošajās darbnīcās, cept maizi uz dzīvas uguns, degustēt Beļavas sieviešu ceptās ruletes, piedaloties konkursā „Mana Beļavas rulete”, vērot Gulces Gēna ielu vingrotāju paraugdemonstrējumus, izmēģinot pašiem spēkus viņu piedāvātajās aktivitātēs, kopīgi fotografēties. Notikumiem piesātinātā diena noslēdzās ar sportisko aktivitāšu apbalvošanu, dejām un dziesmām.

Beļavas pagasta pārvalde pateicas visiem organizatoriem, atbalstītājiem un arī pasākuma apmeklētājiem par kopīgi radītajiem svētkiem un pozitīvajām emocijām visas dienas garumā.