Drukāt

sakumam11.novembrī Lejasciemā viesojās Jaungulbenes tautas nama amatierteātris “Kuriozs”, skatītājus uzrunājot ar izrādi “Pieci pirksti”, kas tapis pēc Māras Zālītes tāda paša nosaukuma romāna režisores Sarmītes Supes vadībā.
Lai gan šim darbam pirmizrāde piedzīvota šā gada 27.martā, lejasciemieši to skatīja pirmo reizi.
Pēc izrādes skatītāju vērtējums bija viņu acīs un aplausos, jo uz skatuves redzētais emocionāli saviļņoja, aizvedot ne tik tālajā pagātnē pēc 2.Pausaules kara, kad Latvijā atgriezās izsūtītie tautieši, parādot realitāti Padomju Latvijā.

Fotogrāfijas, kas liek atdzīvoties pagātnei, mūzika, kas saviļņo dvēseli, teksts un izjusta, pārliecinoša aktierspēle – tā par jaungulbeniešu veikumu pēc izrādes teica skatītāji.

Jaungulbene

Izradeeee

izraaade

Foto: Rita Gargažina

Izrādē piedalās: Marta Paula Vītola, Inta Zellīte, Gatis Gusārs, Maija Suntaža, Alvils Pētersons, Linda Sirmā, Sarmīte Puriņa, Jasmīna Pētersone, Irita Kušķe, Dace Stūrīte, Līga Laure, tehniskais nodrošinājums – Reinis Lukumits.
Lai “Kurioza” kolektīvam un neatlaidīgajai, mērķtiecīgajai režisorei Sarmītei Supei jau nākamā gada sākumā izdodas pārliecināt žūriju skatē!


Jana Igaviņa