19.novembrī Gulbenes novada pašvaldības ēkas 2.stāva gaitenī tika atklāta Gulbenes Romas katoļu draudzes prāvesta Pāvila Kamolas izstāde "Sirds acīs". Izstādē skatāmas P. Kamolas fotogrāfijas, kurām ir piemeklēti arī viņa paša rakstītie dzejoļi, tādā viedā atklājot pārsteidzošus stāstus.

Izstādes darbu varoņi ir dažādi. Tie ir sastaptie cilvēki, jūtas, domas, pārdzīvojumi, Bībeles tēli un notikumi, kas aicina domāt par tagadni un nākotni, pārdomājot, uz kurieni mūs ved tas, kas ar mums noticis vai notiek. Izstāde tiks atklāta 19. novembrī pl.15 ar nelielu dzejas uzvedumu. Tajā dzeju lasīs P. Kamola un režisore Ilze Kraukle no Lubānas, kura par priekšnesumu atklāj: “Mūsu dzejas kompozīcija sākas ar jautājumu - Vai dzīves vienas dienas garumā var izaugt pateicības roze? Un man ir svarīgi, ka mēs katrs sev ik pa laikam uzdodam svarīgus pēc būtības jautājumus. Un Pāvila Kamolas dzeja uzrunā, liek ielūkoties dvēseles dziļumos, paskatīties spogulī un ieraudzīt, saprast vai tas, ko redzi/sajūti ir tas, ko tu vēlies. Un tad jau arī uzdodot jautājumus,  var nonākt pie atbildes.”

Priesteris P. Kamola Gulbenē kalpo kopš šī gada septembra, un šī būs viņa pirmā izstāde Gulbenē. Iepriekš savus darbus viņš bija izstādījis Madonā, kur izstāde “Spogulis akā” joprojām ir skatāma Madonas slimnīcas gaitenī pie uzņemšanas nodaļas. Pērn iznāca priestera dzejas krājums ar tādu pašu nosaukumu - “Spogulis akā”.

Abās izstādēs izliktie darbi aicina ikvienu atvērt savas sirds acis, paklausot Mazā Prinča Lapsiņas padomam: " Īsti mēs redzam tikai ar sirdi. Būtiskākais nav acīm redzams".

Aicinām ikvienu interesentu aplūkot izstādi!

Izstādes organizatori