Šis laiks, kad valstī izsludināta ārkārtas situācija un valdība lēmusi ievērot piesardzības pasākumus, visnotaļ ir ietekmējis arī Druvienas Latviskās dzīvesziņas centra darbību. Lai gan nodarbības organizētas netiek, tas nenozīmē, ka tās netiek plānotas. Šobrīd aktīvi notiek ideju ģenerēšana tam brīdim, kad centrs atkal varēs atvērt savas durvis apmeklētājiem.

DruvienasmuižaskungumājabaronaHēnalaikā

Foto: Druvienas muižas kungu māja barona Hēna laikā.

Kā zināms, Druvienas Latviskās dzīvesziņas centrs atrodas Druvienas muižas pils telpās. Esam apkopojuši dažādus vēsturiskus stāstus par Druvienas muižu, tās teritoriju, vietvārdiem, cilvēkiem un interesantiem faktiem. Šobrīd stāsti lasāmi Druvienas Latviskās dzīvesziņas kontā -  sociālo tīklu platformā Facebook. Lasot stāstus, ir iespējams uzzināt dažādu informāciju par vēsturiskiem objektiem un ēkām, kas piederējušas pie muižas pils kompleksa, piemēram, muižas pārvaldnieka māju, kuras vietā šobrīd atrodas Druvienas autobusa pietura, dvīņu akmeņiem, Druvienas muižas dīķi, krogiem, kūtīm un kalpu mājām.

Būsim pateicīgi, ja dalīsieties ar Jums zināmu informāciju saistībā ar Druvienas muižu un tās teritoriju vai iesūtīsiet vēsturiskas fotogrāfijas, kurās atainoti notikumi, cilvēki un ēkas Druvienā. Kontakti saziņai:

Vanda Jurita Bariņa,
Druvienas Latviskās dzīvesziņas centrs