panika

Socializēšanās 21. gadsimta gaumē, kur valda virtuālas tendences un urbānas modes, - to visu ieraugi muzikāli izklaidējošā notikumā “PAGALMA PANIKA” jau 18. septembrī Gulbenes kultūras centra iekšpagalmā! Pasākuma programmu veido trīs tematiskas daļas, piedāvājot daudzveidīgu un mūsdienīgu izklaidi.

SOCIĀLAIS KRĒJUMS plkst. 19.00-21.00 uz pagalma skatuves pulcēs Latvijā pazīstamus influencerus jeb viedokļu līderus. Atklātas sarunas un radošas avantūras sagaida influenceri Niklāvu Mičuli, Armandu Jaunzemu, Roju Rodžeru un Emīliju Samu. Apmeklētajiem būs iespēja ar influenceriem tikties arī nelielos meet-up jeb individuālās sarunās.

INTERNETA PROBLĒMAS plkst. 21.00-22.00 ļaus mesties enerģiskā deju solī un dziedāt līdzi humorīgajai rokgrupai “Pirmaiss kurss”. Mūziķi izdzied 21. gadsimta sāpes par internetu un dekoderi, kuri nedarbojas, un arī par idealizētu pasauli - sapņu auto un mīlestību.

KORĶIS UN 16+ jeb noslēdzošā vakara daļa plkst. 22.00-24.00 veltīta prāta sastrēgumu mazināšanai, un tam iesildīs enerģiskā DY SHE FLY ar hiphop un house mūzikas ritmiem. Savukārt vakara kulminācijā uz skatuves ar iespaidīgu šovu kāps Latvijā pazīstamās drag karalienes - Rojs Rodžers, Kourtney X Modnaya un Vencheska Baltique. Drag karalienes jeb drag queens ir performanču mākslinieki, kas izmantojot ķermeņa un tēla transformācijas, rada neaizmirstamus šovus. Mūsdienās drag kultūra ir plaši izplatījusies visā pasaulē.

Par gaumīgiem dzērieniem pasākumā rūpēsies lokāls “Siltumnīca”. Teritorijā būs gan aktīvās atpūtas, gan arī sarunu un mierīgas atelpas zona. Gaidāmas arī pārsteiguma balvas.

Ieejas maksa pasākumā līdz plkst. 22.00 ir 4 eiro, bet līdz plkst. 24.00 - 7 eiro. Pērkot pie ieejas pasākuma dienā pēc plkst. 22.00, ieejas maksa - 10 eiro. Biļetes uz pasākumu iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties Gulbenes kultūras centra kasē. Ikviens pasakuma apmeklētājs ir atbildīgs par iekšējās kārtības un valstī noteikto epidemioloģisko prasību ievērošanu.

Tīna Žmuida