rotā egli akcija 2020 Gulbenē

Turpinot pērn aizsākto tradīciju, arī šogad Gulbenes novada pašvaldība aicina organizācijas un uzņēmumus piedalīties Ziemassvētku akcijā "Rotāsim Ziemassvētkus!". Tās ietvaros komersanti ar personalizētām svētku rotām, kas raksturo uzņēmuma darbību, varēs izrotāt savu Ziemassvētku eglīti. Šoreiz egļu mežs tiks veidots Gulbenes centrālajā skvērā, radot svētku noskaņu kā vietējiem iedzīvotājiem, tā viesiem.

Šogad gaismas un krāsu spēles svētku noskaņai nepieciešamas vairāk kā jelkad. Būsim lieli savā mazumā un leposimies ar novada uzņēmējdarbības tradīcijām, produktiem un pakalpojumiem radošā izpildījumā. Svētku noskaņām centrālajā skvērā tiks uzburtas ne tikai gaismu projekcijas, bet arī melodiskas noskaņas ar vides objektiem fotogrāfiju uzņemšanai.

Lai piedalītos akcijā, interesentiem līdz 2020.gada 1.decembrim jāpiesakās pie Gulbenes novada pašvaldības Īpašumu pārraudzības nodaļas ainavu arhitektes Laimas Šmites-Ūdres, zvanot t.29333985 vai sūtot pieteikumu brīvā formā uz e-pastu .

Šogad uzņēmējiem ir jāsarūpē katram sava 1,5-4 metrus augsta Ziemassvētku eglīte, kuru izrotāt ar pašu sagādātiem rotājumiem atbilstoši uzņēmuma darbības sfērai. Aicinām rotājumus veidot no dabas materiāliem un Gulbenes novada krāsās – sarkanā, zaļā un sudraba! Šajā sakarā droši pēc konsultācijas var vērsties pie L.Šmites-Ūdres.

Eglīšu uzstādīšana un rotāšana notiks 16.-18.decembrī.

Aizvadītajā gadā iedzīvotāji un viesi labprāt devās aplūkot eglītes, fotografējās pie tām, šādā veidā popularizējot gan Gulbenes novadu, gan uzņēmumus.

Radīsim 2020.gada nogali gaišu un priecīgu mums visiem!

Gunta Kalmane,
Gulbenes novada pašvaldības
vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste