gulbisi ziema

Ir klāt gada gaišāko svētku gaidīšanas laiks. Lai iedzīvotājiem radītu tuvojošos svētku noskaņu, esam sākuši ietērpt Gulbeni svētku rotā. Šajā gadā Ziemassvētku noskaņa Gulbenē ienāk no rotācijas apļa, kas izdekorēts Gulbenes novada ģerboņa krāsās – sarkanā un zaļā.

“Esam jau paguvuši izrotāt arī Gulbīšu parku, kas šogad būs gaišais parks, izmantojot silti dzeltenos toņus. Un šādā veidā turpināsim sapost pilsētu līdz pat svētkiem, katru nedēļu izrotājot arvien jaunus objektus un vietas. Arī centrālo skvēru dekorēsim sarkanajos un zaļajos toņos kombinācijā ar silti dzelteno toni, lai ienestu tajā gaišumu. Šogad plānojam Ziemassvētku noskaņas radīt arī Spārītes parkā. Tāpat svētku laikā ir paredzēti arī dažādi gaismu pārsteigumi,” stāsta Gulbenes novada pašvaldības Īpašumu pārraudzības nodaļas ainavu arhitekte Laima Šmite-Ūdre.

Galvenā pilsētas egle iemirdzēsies 6.decembra pēcpusdienā centrālajā skvērā. Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus, īpašs pasākums par godu šim notikumam, kā tas ir bijis citus gadus, šoreiz nenotiks.

Aicinām organizācijas un uzņēmumus piedalīties Ziemassvētku akcijā "Rotāsim Ziemassvētkus!", kuras ietvaros komersanti ar personalizētām svētku rotām, kas raksturo uzņēmuma darbību, varēs izrotāt savu Ziemassvētku eglīti. Vairāk par akciju ŠEIT.

Gunta Kalmane,
Gulbenes novada pašvaldības
vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste