GA 2020 laureati

Vēl mazliet atskatoties uz jau aizvadīto “Gada atsitiens 2020” pasākumu. Lai arī šoreiz pasākums notika attālināti, lielākā daļa “Gada atsitiens 2020” laureātu balvas saņēma tajā pašā 13.februāra vakarā, kad viņi uzzināja par to, ka ir kļuvuši par konkrētās nominācijas laureātu. Kāds laureāts bija runīgāks, kāds bija vēl aizvien pārsteigts par to, kas noticis, bet visi bija priecīgi par to, ka ir novērtēti, par to, ka redz savam darbam rezultātus.

Jāsaka, ka ikviens, kurš tika nominēts kādā no nominācijām, ir ieguvis atzinību līdzcilvēku acīs. Būt vienam no trim nominantiem jebkurā no piecām nominācijām, kur notika publiskā balsošana - “Gada jaunietis”, “Paraugs jauniešiem”, “Gada jaunietis sportā”, “Gada notikums”, “Gada izaicinājums”, jau ir vērā ņemams fakts, tas ir apliecinājums tam, ka ir cilvēki, kuri par nominantiem ir domājuši, izvirzījuši un atbalstījuši.

 “Gada atsitiens 2020” laureāti:

  • “Gada jaunietis” – Andriana Vasiļjeva
  • “Paraugs jauniešiem” – Anna Žīgure
  • “Gada jaunietis sportā” – Artūrs Filips Igaviņš
  • “Gada izaicinājums” – Gulbenes novada Izglītības pārvalde saņem balvu par izaicinājumu “attālinātā mācīšanās”
  • “Gada notikums” – BVG (jauniešu auto klubiņa/apvienības “Budžeta vāģi Gulbenē”) izveide
  • “Gada plecs” -  Latvijas Republikas Zemessardzes 25.kājnieku bataljons
  • “Jaunietis jauniešu centrā”: JIC “B.u.M.s.” – Alise Anete Apsīte; JC “Bāze” – Gerda Gabriela Gusāre; JC “Pulss” – Dans Daniels Jansons; JC “Ligzda” – Vairis Boldāns

Pasākums šoreiz notika attālināti, lai gan līdz pat pēdējam mirklim tika saglabāta cerība, ka jaunieši varēs tikties un apmeklēt pasākumu “Gada atsitiens 2020” klātienē. Jāatklāj, ka speciālizlaiduma “Gada atsitiens 2020” veidošana sākās janvārī, tā tapšanā galvenokārt iesaistījās jaunatnes darbinieki, atbalsta personas un vietējie jaunieši, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības noteikumus. Tāpēc vēlamies teikt lielu paldies visiem iesaistītajiem, jauniešiem un atbalsta personām, kuri iesaistījās reportāžu tapšanā – Lindai Ļaperei, Līvai Kampei, Edijam Frīdenbergam, Renāram Biezajam, Jānim Stībelim, Aivim Bašķeram. Tāpat arī lielu paldies vēlamies teikt vakara, šajā gadījumā speciālizlaiduma, vadītājam – Laurim Zalānam, kā arī paldies visiem īpašajiem speciālizlaiduma viesiem, kuri sūtīja sveicienus nominantiem, starp kuriem bija Gulbenes novada priekšsēdētājs Normunds Audzišs un Gulbenes novada Pašvaldības policijas priekšnieks Mārtiņš Didrihsons-Linards, kā arī Latvijā un pasaulē zināmi cilvēki – Markus Riva, Reinis Ošenieks, Viktors Blūms, grupa “Carnival Youth”. Šis pasākums nevarētu notikt arī bez atbalstītājiem – paldies Gulbenes novada pašvaldībai, Kantes krogs un kafejnīcai Rodi, veikalam “Laima” Gulbenē, SIA “Skrīveru saldumi”, SIA “Čivix”. Paldies arī SIA “SLB”, Agnetai Bordānei, SIA “RWW”.

Ja neredzēji speciālizlaidumu “Gada atsitiens 2020”, tad vēl aizvien ir iespēja to izdarīt: ej.uz/GA_specializlaidums

Lelde Bašķere,
Gulbenes novada jauniešu centra “Bāze”
sabiedrisko attiecību speciāliste – lietvede