Drukāt

Blue and Black Photo Resume

Nevienam nav noslēpums, ka mīlestība iet ne tikai caur kultūru, bet arī caur vēderu. Tuvojoties  februārim, kad katru gadu esam ieraduši nedaudz vairāk mīlēt, apskaut un skūpstīt nekā ikdienā, Gulbenes novada kultūras darbinieki vēlējās šo mīlas dzirksti palīdzēt uzšķilt arī pandēmijas laikā. Neskatoties uz fiziskās tuvības ierobežojumiem valstiskā līmenī, nekas nevar apturēt savas jūtas izteikt vispatiesākajā veidā – caur gatavošanu.

Gulbenes novada kultūras darbinieki, amatiermākslas kolektīvu vadītāji un dalībnieki, citas pašvaldības iestādes 2021.gada februārī piedalījās Gulbenes novada Kultūras pārvaldes kulturāli kulinārajā akcijā "Esmu gatavs apēst tevi!" un dalījās ar savām mīļākajām un īpašākajām receptēm.

Krājumā iekļautas receptes sākot no reibinoši saldām līdz bezdievīgi rūgtām, taču pati galvenā sastāvdaļa ir stāsts – par un ap mīlestību. Par mīlestību pret gatavošanu kā tādu vai kādu īpašu cilvēku, kuram šī recepte veltīta, mīlestību pret svētkiem vai pavisam  ikdienišķām maltītēm, mīlestību bēdās vai priekos. Katrai receptei pievienota šķipsniņa radošuma un humora.

Kad mīlestības mēnesis gardi pagāja, visas iesūtītās receptes tika apkopotas un kopīgi radīts virtuālais recepšu krājums "Esmu gatavs apēst tevi!", kur apkopotas teju 50 receptes.

Krājums pieejams ŠEIT.

Dārta Vilne,
Gulbenes novada Kultūras pārvalde