Drukāt

olasbNo 2. līdz 6.aprīlim (ieskaitot) Gulbenes novada jauniešu centrs “Bāze” organizē orientēšanās spēli, kas notiks divos posmos.

Pirmajā posmā dalībniekiem ir jāatmin 15 objekti/vietas Gulbenes novadā (pa vienam katrā no 13 pagastiem un 2 vietas/objekti pilsētā). Apraksti (pavedieni/mīklas) par vietām būs pieejami šeit: ej.uz/trinkss (links google anketai būs aktīvs no 02.04. pl.9:00 līdz 06.04. pl.20:00).

Otrais posms. Kad tiek atminēts, kur atrodas visas vietas, tad laikā no 2. līdz 6.aprīlim (ieskaitot), dodies uz šīm vietām/pie objektiem un kopā ar komandu nofotografējies tur. Pēc tam, norādot komandas sastāvu (dalībnieku skaitu), uzņemtās fotogrāfijas jānosūta uz e-pastu:

Šī būs iespēja ne tikai iepazīt Gulbenes novadu, lietderīgi pavadīt laiku ar ģimeni, bet arī iespēja tikt pie vērtīgām balvām. Taču šoreiz uzvarētājs netiks noteikts pēc ātruma, bet izlozes kārtībā. Tas notiks tā - komandas, kuras būs atradušas un nofotografējušās vismaz 5 vietās/pie objektiem, tās piedalīsies izlozē par dāvanu kartēm no mūsu atbalstītājiem. Tāpat arī notiks ar tām komandām, kuras būs atradušas un nofotografējušās vismaz 10 un 15 vietās/pie objektiem.

Izloze notiks 7.aprīlī, par rezultātiem sazināsimies personīgi ar balvu ieguvējiem, kā arī paziņosim sociālajos tīklos.

Dāvanu kartes (vērtībā sākot no 5 līdz 50 euro) ir sagādājuši mūsu atbalstītāji: atpūtas komplekss Dīķsalas, laivot.lv, Vecgulbenes muiža, kafejnīca "Kantes krogs" un picērija "Rodi", tāpat arī izglītojošs un interaktīvs centrs "Dzelzceļš un Tvaiks", Stāmerienas pils un INESETI®️.

*Aicinām ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumi covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai un izvēlēties laikapstākļiem atbilstošu apģērbu un apavus.

Jauniešu centrs "Bāze"