Drukāt

GPS2021 baneris

UZMANĪBU! Ņemot vērā 2021.gada 14.jūlijā veiktos grozījumus Ministru kabineta noteikumos Nr.360  "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošana”, kas nosaka papildus ierobežojumus publisku pasākumu rīkošanā, ir veiktas izmaiņas Gulbenes pilsētas svētku programmā. Atsevišķas svētku aktivitātes varēs apmeklēt tikai ar Covid-19 sertifikātiem vai negatīviem Covid-19 testiem. Būs iespēja bez maksas veikt ātro Covid-19 testu.

Tradicionāli jūlija noslēgums ir piederējis Gulbenes pilsētas svētkiem, tāpēc arī šogad, pielāgojoties epidemioloģiskajai situācijai, Gulbene svētkus svinēs 23.-25.jūlijā pilsētas terasēs un parkos. Piedāvājam jums iepazīties ar plānotajām svētku aktivitātēm.

PROGRAMMA

23.jūlijs, piektdiena

Aktivitāti varēs veikt 23.-25.07.2021. plkst.22.00-00.00

Starts pie Gulbenes stadiona galvenās ieejas, O.Kalpaka iela 1A.

Kas jādara? Nakts orientēšanās notiek ar velosipēdiem pa Gulbenes pilsētas teritoriju. Lejupielādē telefonā ACTIONBOUND  aplikāciju! Izmantojot aplikāciju, noskenē uz afišas esošo QR kodu vai aplikācijas meklētājā ieraksti “Nakts velo orientēšanās Gulbenē”. Reģistrējies! Komandā var būt 2-5 dalībnieki, vecums un dzimums nav ierobežots (komandā jābūt vismaz vienam pieaugušajam). Atzīmē, ka piekrīti noteikumiem! Ar aplikācijas palīdzību jāapmeklē 8 objekti Gulbenes pilsētas teritorijā (~6 km). Ātrākās sešas komandas saņems balvu.

Telefons ar interneta pieslēgumu. Ieteicams lietot velo ķiveres. Atstarotājs jeb kabatas lukturītis. Dalībnieku pienākums ir ievērot ceļu satiksmes noteikumus (braukt pa velo/gājēju celiņiem).

Neskaidrību gadījumā zvanīt 26528863 vai 29295359

 

24.jūlijs, sestdiena

7-13 gadus veciem bērniem būs jāveic 5 uzdevumi. Bērniem līdz 3 gadu vecumam - DIP DAP aktivitāte. Ierašanās ar saviem velosipēdiem!

25.jūlijs, svētdiena

24. un 25.jūlijā tiek organizēti autobusa reisi uz/no Tanslavu kapiem.

Tiekamies Gulbenes pilsētas svētkos!

 

*Pasākumi dzeltenajā daļēji drošajā līmenī ar derīgiem Covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas, negatīva testa sertifikātiem, kā arī bērniem līdz 12 gadu vecumam.

** Pasākumi zaļajā drošajā līmenī ar derīgiem Covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas sertifikātiem.

Pārējās aktivitātes brīvi pieejamas.

Būs iespēja bez maksas veikt ātro Covid-19 testu.

Ieeja uz aktivitātēm bez maksas.   

Aicinām uz norisēm ņemt līdzi savu sedziņu vai krēslu.

Aktivitātes tiks fotografētas/filmētas, iegūtie dati tiks izmantoti publicitātes nolūkos.

Svētku programmā ir iespējamas izmaiņas!

Gunta Kalmane,
Gulbenes novada pašvaldības
vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste