Drukāt

22.jūlijā Gulbenē ieripoja simboliskā saules ripa, lai XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku norišu #dziedundejo2021 pirmajā notikumā “Saulesvija” visai Latvijai parādītu Gulbenes novada skolu jaunatnes kolektīvus. Jau vēstīts, ka epidemioloģiskās situācijas dēļ svētki tiek organizēti citādāk, nekā tas ierasts. Gājiens sākās ar svētku plakāta novietošanu un atklāšanu centrālajā skvērā, bet turpinājumā Gulbenes novada pašvaldības pārstāvji kopā ar svētku vēstnesi Ievu Stabulnieci, Swedbank Gulbenes un Jēkabpils filiāles vadītāju, elektrovilcieniņā devās satikt un sveikt mūsu bērnus un jauniešus.

Kolektīvi bija izvietojušies sešās pieturās Gulbenē – pie Goda bibliotēkas, pie Gulbenes novada vidusskolas saules pulksteņa, Gulbīšu parkā gan uz bruģētā laukuma, gan pie strūklakas, pie dzelzceļa stacija un pie bānīša depo.

Simboliskajā gājienā piedalījās 28 kolektīvi:

Gulbenes novada Pateicības rakstu par ieguldījumu un izturību XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku norisē, tradīcijas stiprināšanā un saglabāšanā saņēma:

Valsts izglītības satura centra Pateicību par atbalstu dziesmu un deju svētku tradīcijas saglabāšanā un uzturēšanā saņēma:

Atskatu no “Saulesvijas” piedzīvojuma Gulbenē drīzumā varēs redzēt ŠEIT.

Gunta Kalmane,
Gulbenes novada pašvaldības
vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste