Domes vadība

11.janvārī Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andris Apinītis atklās semināru tūrisma jomas pārstāvjiem Gulbenes novadā. Seminārs norisināsies Gulbenes novada domes 3.stāva zālē.

12.janvārī A. Apinītis Rīgā piedalīsies Reģionālo attīstības centru apvienības valdes sēdē.

15.janvārī Gulbenes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Andis Caunītis organizēs sanāksmi Gulbenes novada bāriņtiesu pārstāvjiem.

Šonedēļ Gulbenes novada domes izpilddirektore Guna Švika ar Valmieras tehnikuma Rankas teritoriālās struktūrvienības vadītāju izrunās iespējamo sadarbību pasākuma “Latvija līgo Druvienas “Silmačos”” ietvaros.

Izglītības, kultūra, sports

Šonedēļ notiek olimpiādes informātikā (12.01.) un vēsturē (14.01.), kā arī Vidzemes reģiona angļu valodas olimpiāde (13.01.). 13.janvārī Druvienas pamatskolā notiks sacensību 4.posms stafetēs “Drošie un veiklie” E grupai.

14.janvārī 18 Gulbenes novada skolēni Rīgā piedalīsies „Panākumu Universitātes” apmācībās. Dienas tēma: prezentācija un pašprezentācija. Lektori: Liene Šomase un Aleksandrs Pavlovs.

„Panākumu Universitāte” ir uz 6 gadiem akreditēta profesionālās pilnveides izglītības programma jauniešiem, kurā, iepazīstot profesionālu un veiksmīgu personību dzīvi un darba pieredzi, tiek attīstīta un veicināta katra jaunieša individuālā prasme gūt savus personīgos panākumus.

12.janvārī Gulbenes novada domes Izglītības, kultūras un sporta nodaļas speciālisti dosies uz Jaungulbeni pārrunāt organizatoriskos jautājumus, kas saistīti ar Gulbenes novada svētku rīkošanu.

Līdz 15.janvārim vēl ir iespēja pieteikt pretendentus “Gada balvai kultūrā 2015”.

15.janvārī Gulbenes novada domes Kultūras komisija dosies uz Lizuma pagastu, kur apmeklēs Apsīšu Jēkaba dzimto māju "Kalaņģi", lai pārrunātu perspektīvas nākotnē.

Gulbenes stadionā joprojām darbojas slidotava.

Dažādi

13.janvārī norisināsies Gulbenes novada domes vadības un speciālistu sanāksme par plāniem projektu jomā 2016.gadā.

13.janvārī norisināsies Gulbenes novada sociālā dienesta darbinieku sanāksme.

16.janvārī plkst.20:00 Gulbenes kultūras centrā norisināsies Gulbenes novada jauniešu balvu pasniegšanas ceremonija “Gada atsitiens”. 6 nominācijās ir pieteikti 24 pretendenti.

Gulbenes novada domes Finanšu un ekonomikas nodaļa turpina darbu pie pašvaldības budžeta 2016.gadam.

Gulbenes novada domes Iepirkumu nodaļa šonedēļ turpina darbu pie dokumentācijas sagatavošanas dažādiem iepirkumiem, kā arī notiek darbs pie iepirkumu “Ceļu posmu pārbūve Gulbenes novadā” un “Gulbenes stadiona skrejceļa pārbūve” izvērtēšanas. Šo iepirkumu sakarā ir no pretendentiem ir nepieciešama papildus informācija, dažādas izziņas.

Gunta Krevica,
Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste