Domes vadība

18.janvārī Gulbenes novada domes izpilddirektore Guna Švika vadīs Gulbenes novada svētku organizatoru darba grupas sanāksmi.

19. un 20.janvāri Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andris Apinītis un Gulbenes novada domes izpilddirektore Guna Švika tiksies ar pagastu un pilsētas pārvalžu vadītājiem un galvenajiem grāmatvežiem, lai pārrunātu jautājumus, kas saistīti ar Gulbenes novada pašvaldības budžeta projektu 2016.gadam.

20. un 21.janvārī norisināsies Gulbenes novada domes komiteju sēdes. 20.01. plkst.10:00 norisināsies Tautsaimniecības komitejas sēde (vada Gulbenes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Andis Caunītis), plkst.13:00 Sociālo un veselības jautājumu komitejas sēde (vada Gulbenes novada domes deputāts Valtis Krauklis), plkst.15:00 Izglītības, kultūras un sporta komiteja (Vada Gulbenes novada domes deputāte Sandra Daudziņa), savukārt 21.01. plkst.9:00 norisināsies Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andris Apinītis).

20.janvārī A.Apinītis un G.Švika piedalīsies SIA “Baltic Agro” jaunā servisa centra Gulbenē atklāšanas pasākumā.

21.janvārī plkst.14:00 A.Apinītis piedalīsies 1991.gada barikāžu piemiņas pasākumā, kas notiks pie Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeja.

Izglītība, kultūra, sports

21.janvārī plkst. 11.00 Gulbenes novada valsts ģimnāzijā norisināsies erudītu konkurss vidusskolēniem.

19.janvārī Gulbenes novada bibliotēkā sarunas ar mākslinieci Laimu Lupiķi un meistarklase.

20.janvārī plānota Gulbenes novada kultūras un tautas namu vadītāju sanāksme.

22.janvārī Gulbenes novada bibliotēkā tikšanās ar jauno un ekscentrisko literātu Jāni Valku.

23.janvārī Gulbenes sporta centrā norisināsies Gulbenes novada čempionāts volejbolā dāmu komandām.

23.janvārī Jaungulbenē norisināsies Gulbenes un Jaungulbenes atklātais čempionāts zemledus makšķerēšanā.

23. un 24.janvārī Gulbenes novada ceļos norisināsies aizraujošākais ziemas autorallijs “Sarma 2016”. Pasākumu atbalsta Gulbenes novada dome. Vairāk informācijas: www.autorally.lv.

24.janvārī norisināsies slēpošanas seriāla “Baltās trases” 2.kārta.

Dažādi

Gulbenes novada Attīstības un projektu nodaļa šonedēļ veiks darbu, kas saistīts ar Gulbenes novada investīciju plāna papildināšanu un pie Gulbenes novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijas 2014.–2030.gadam gala redakcijas projekta.

20.janvārī Gulbenes novada domes speciālisti dosies uz Valmieru, lai kopā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru pārrunātu jautājumus, kas saistīti ar biznesa inkubatora atvēršanu Gulbenē.

21.janvārī darba vizītē uz Poliju dosies projekta “Silver Sharing Initiative” pārstāvji no Gulbenes novada domes. Projekta mērķis - paaugstināt senioru (50+) līdzdalību, veicināt iesaistīšanos mūžizglītībā un mazināt vecuma diskrimināciju, uzlabojot, testējot un ieviešot neformālās izglītības inovatīvo metodoloģiju “Silver Sharing Initiative”.

Šonedēļ pašvaldības aģentūras “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” speciālisti 22.-24.janvārī piedalīsies starptautiskā tūrisma izstādē “Adventure” Viļņā (Lietuva), kur reklamēs Gulbenes novada tūrisma piedāvājumu.

Gulbenes novada pašvaldības aģentūra „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” un Stāmerienas pagasta pārvalde aicina visus interesentus 23. janvārī, plkst. 10.00, piedalīties talkā, lai sakoptu Stāmerienas ezera krastu un izveidotu 2 skatu līnijas no Stāmerienas pils uz Stāmerienas ezeru, kā arī veiktu niedru nopļaušanu gar ezera krastu.

Gunta Krevica,
Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste