Domes vadība

25.janvārī Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andris Apinītis Rīgā tiksies ar Taipejas misijas Latvijas Republikā pārstāvjiem, lai runātu par iespējamo sadarbību. Taipejas misija Latvijas Republikā ir Ķīnas Republikas (Taivānas) pārstāvniecība Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Pārstāvniecības galvenā misija ir būt par sadarbības tiltu starp Ķīnas Republiku (Taivānu) un Baltijas valstīm ekonomikas, kultūras, izglītības, zinātnes un citās jomās.

28.janvārī plkst.9:00 A.Apinītis vadīs Gulbenes novada domes sēdi. Plānotā darba kārtība vēl tiek precizēta. Domes sēdē ir tiesīgs piedalīties ikviens interesents.

28.janvārī Gulbenes novada domes izpilddirektore Guna Švika organizē pirmo tikšanos ar to pašvaldības iestāžu vadītājiem, kuru veicamais darbs aptver visu novada teritoriju – Gulbenes novada bibliotēka, Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejs, Gulbenes Mūzikas skola, Gulbenes Mākslas skola, Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola, Gulbenes novada dzimtsarakstu nodaļa, Gulbenes novada sociālais dienests, Gulbenes novada Pašvaldības policija, Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”, Gulbenes novada būvvalde.

28.janvārī plkst.17:00 Gulbenes novada domē norisināsies konkursa “Sniegpārslu brīnumu radot” apbalvošanas pasākums, kurā piedalīsies A.Apinītis un Gulbenes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Andis Caunītis.

29.janvārī A.Caunītis Gulbenes novada domē tiksies ar Gulbenes novada skolu pašpārvalžu pārstāvjiem.

Izglītība, kultūra, sports

25.janvārī Gulbenes 2.vidusskolā norisināsies krievu valodas pēcpusdiena 7.- 9.klašu skolēniem. Savukārt 27.janvārī Lizuma vidusskolā plānots novada skolu klašu audzinātāju seminārs, kura tēmas šoreiz ir: atklātas klases audzinātāja stundas, to analīze un blogi klases audzinātāja darbā. Šonedēļ ir plānotas olimpiādes fizikā un krievu valodā.

28.janvārī Vecgulbenes muižā norisināsies skolu un skolēnu tikšanās, kas iesaistīti projekta “Globālās izglītības sabiedrības veidošana” aktivitātēs.

29.janvārī plkst. 13:00 Lizuma kultūras namā Gulbenes novada skolēnu deju kolektīvu koncerts “Pa dejas ceļu”.

26.janvārī uz Druvienu dosies pasākuma “Latvija līgo Druvienas “Silmačos”” organizatori un aktivitāšu atbildīgie, lai pārrunātu jautājumus, kas saistīti ar teritorijas plānojumu, aktivitāšu iespējamo izvietojumu u.c.

26.janvārī plkst.18:00 Gulbenes novada bibliotēka aicina iejusties deju ritmos Viktora Leimaņa vadībā.

30.janvārī plkst.11:00 Jaungulbenes tautas namā norisināsies Gulbenes novada iedzīvotāju tikšanās ar Gulbenes novada svētku organizatoriem, lai sniegtu informāciju par plānoto svētku norisi. Gulbenes novada svētki "Gadsimtu krāsās Jaungulbene" notiks 06.08.2016. Jaungulbenē.

30.janvārī plkst.16:00 Gulbenes novada bibliotēkā Literārajā kafejnīcā Ineses Tirzītes dzeju krājuma atvēršana. Dzejas krājuma noskaņas pasākumā paspilgtinās I.Tirzītes gleznu izstāde “Mirkļi”, kā arī muzikālās improvizācijas, ko atskaņos brīvprātīgais no Turcijas Cagdas Ceyhan (ģitāra) un Aivars Osis (klavieres).

30.janvārī Gulbenes sporta centrā, slēpošanas un biatlona trasē notiks Gulbenes pilsētas atklātās ziemas sporta spēles.

31.janvārī Gulbenes stadiona slidotavā plānots organizēt Gulbenes atklātās kausa izcīņas sacensības hokejā, taču pašreizējā laika prognoze nav pozitīva (tiek solīts lietus un gaisa temperatūra varētu pakāpties virs 0 grādiem). Iespējams sacensības nāksies pārcelt. Aicinām sekot līdzi informācijai! Gatavojoties hokeja sacensībām, 25.-26.janvārī slidotava būs slēgta.

Dažādi

28.janvārī Gulbenes novada jauniešu centrā “Bāze” norisināsies Gulbenes novada jaunatnes darbinieku tikšanās, kuras laikā tiks pārrunāta turpmāko divu gadu darbības stratēģija jaunatnes jomā.

29.janvārī Gulbenes novada jaunieši un Eiropas brīvprātīgie jaunieši, kas uzturas Gulbenes novadā, dosies uz Madonu, kur ir aicināti piedalīties sadraudzības pasākumā.

29.janvārī Gulbenes novada domē plānota projekta “Senior Plus” darba grupas sanāksme.

Gulbenes novada domes Iepirkumu nodaļas speciālisti turpina darbu pie noteikumu izstrādes, kas noteiks Gulbenes novada pašvaldības iepirkumu izsludināšanas kārtību.

Gunta Krevica,
Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste