dome

Domes vadība

2.februārī plkst.14:30 Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andris Apinītis un Gulbenes novada domes izpilddirektore Guna Švika Latvijas Nacionālajā teātrī piedalīsies preses konferencē, kas veltīta pasākumam “Latvija līgo Druvienas “Silmačos””.

Pasākums notiks 23.jūnijā Druvienas Silmačos. Dienas pirmajā pusē būs iespēja piedalīties dažādās radošajās darbnīcās, iepirkties Vislatvijas Zāļu tirgū, vakarā - noskatīties Latvijas Nacionālā teātra brīvdabas izrādi “Skroderdienas “Silmačos””, bet nakts ballē nodoties dejās kopā ar grupām “Auļi”, “ElektroFolk” un “Dārdi”.

3.februārī G.Švika Rīgā piedalīsies Latvijas Pašvaldību Izpilddirektoru asociācijas sēdē. Darba kārtībā ir jautājumi par meža apsaimniekošanas pakalpojumiem, informācija par Korupcijas novēršanas un apkarošanas pamatnostādnēm 2015.-2020.g.; par pašvaldību kontroļu rezultātiem, būtiskākās kļūdas, ieteikumi darba uzlabošanai u.c.

4.februārī A.Apinītis, G.Švika un Gulbenes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Andis Caunītis kopā ar speciālistiem Gulbenes novada domē diskutēs par e-talona sistēmas ieviešanu Gulbenes pilsētas skolās.

5.februārī G.Švika vadīs kārtējo Gulbenes novada pilsētas un pagastu pārvalžu vadītāju sanāksmi.

5.februārī Gulbenes novada domē notiks skolēnu pašpārvalžu vadītāju pieņemšana pie Gulbenes novada domes priekšsēdētāja vietnieka A.Caunīša.

Izglītība, kultūra, sports

2.februārī jauniešu centrā “Bāze” norisināsies seminārs pirmsskolas izglītības iestāžu vadītājiem, metodiķiem un to skolu direktoriem, kurās ir pirmsskolas grupas.

4.februārī Gulbenes novada domē notiks tikšanās ar pieaugušo neformālās izglītības programmu realizētājiem.

5.februārī Druvienas pamatskolā novada skolu 1.-2.klašu pasākums.

5.februārī Gulbenes vidusskolā notiks seminārs vispārizglītojošo skolu direktoriem.

1.februārī notiks sanāksme par akciju “100 gadi Latvijai, 10 000 novadnieku portretu”.

3.februārī Gulbenes novada domes Izglītības, kultūras un sporta nodaļas vecākā konsultante kultūras jomā Edīte Siļķēna dosies uz Alūksni, kur notiks sarunas par Vidzemes un Latgales Dziesmu dienas organizēšanu, kas notiks 28.maijā Alūksnes estrādē. Svētkos piedalīsies arī Gulbenes novada deju kolektīvi, kori, pūtēju orķestri.

3.februārī Gulbenes novada bibliotēkā plkst. 14:30 tikšanās ar rakstnieci Dainu Tabūnu, grāmatas "Pirmā reize" autori. Plkst. 12:30 tikšanās ar rakstnieci notiks Lizuma vidusskolā.

4.februārī notiks sarunas par kordiriģentu, brāļu Kokaru jubilejas pasākumu šā gada augustā Ozolkalnā, kā arī par 18. Latvijas Ordeņu brālības salidojumu Gulbenē. 17.salidojuma laikā Gulbenes novada dome svinīgi saņēma glabāšanā brālības karogu. Ordeņu brālības biedrus vieno atzinība par nopelniem Latvijas valsts labā. Latvijas Ordeņu brālība apvieno ļaudis, kas apbalvoti ar Triju Zvaigžņu ordeni, Viestura ordeni, Atzinības Krustu vai ar šo ordeņu Goda zīmi, kopējiem turpmākiem labiem darbiem. Vairāk: http://www.ordenubraliba.lv/.

5.februārī Gulbenes novada bibliotēkā plkst. 18:00 iedvesmojoša tikšanās ar grāmatas “Latvietes karma. Sievišķā enerģija tuvplānā” autori Intu Blūmu.

7.februārī plkst. 16:00 Gulbenes kultūras centrā aicināti uz Francijas Theo Ceccaldi trio (Theo Ceccaldi-vijole, Guillaume Aknine-elektriskā ģitāra, Valentin Ceccaldi-čells) koncertu, kas tiek organizēts sadarbībā ar Francijas institūtu Latvijā. Šis būs vienīgais trio koncerts Latvijā.

Vēl šonedēļ ir iespējams nobalsot par nominantiem “Gada balva kultūrā 2015”.

Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejs veic darbu pie jaunas ekspozīcijas iekārtošanas, kas būs veltīta Vecgulbenes muižas vēsturei un Volfu dzimtai.

6.februārī tiek organizētas Gulbenes novada ziemas sporta spēles.

Dažādi

2.februārī Gulbenes novada dome iesniegts jauniešu apmaiņas projekta pieteikumu Erasmus+ programmā. Projekta apstiprināšanas gadījumā Jaungulbenē mēnesi pirms Gulbenes novada svētkiem mitināsies 10 jaunieši no Lietuvas, Rumānijas, Itālijas, Francijas un Polijas.

4.februārī Gulbenes novadā projekta "On Wings"  ietvaros ieradīsies brīvprātīgais jaunietis no Itālijas, kas 10 mēnešus darbosies Gulbīša vidusskolā. Projektu realizē Gulbenes novada dome. Projekts tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu.

No 5. līdz 7. februārim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks 23. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus „Balttour 2016”, kurā piedalīsies arī pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”.

Šonedēļ plānots izvērtēts iepirkumu “Malkas piegāde Gulbenes novada Daukstu pagasta pārvaldes iestāžu vajadzībām”.

Plašāka informācija par notikumiem Gulbenes novadā šeit.

Gunta Krevica,
Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste