Domes vadība

1.martā Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andris Apinītis Rīgā piedalīsies biedrības “Reģionālo attīstības centru apvienība” valdes sēdē. Šajā reizē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas pārstāvji sniegs ziņojumu par aktualitātēm, par investīcijām reģionos uzņēmējdarbības attīstībai, kā arī citiem jautājumiem.

2.martā A.Apinītis un Gulbenes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Andis Caunītis piedalīsies SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” kapitāldaļu turētāju pārstāvju sanāksmē.

3.martā A.Apinītis piedalīsies Valmieras tehnikuma konventa sanāksmē, kurā runās par prioritāri un steidzami veicamajiem uzdevumiem. Konventa sastāvā darbojas 11 locekļi, starp kuriem ir arī Miķelis Kučinskis – PIKC “Valmieras tehnikums” Rankas teritoriālās struktūrvienības vadītājs un Uldis Misiņš – SIA “Avoti SWF” vadītājs.

3.martā Gulbenes novada domes izpilddirektore Guna Švika dosies uz Rīgu, lai pārrunātu vairākus ar pašvaldību darbu saistītus jautājumus. Viens no tiem būs Iecavas un Jūrmalas pašvaldību apmeklējums, kur iepazīsies ar viņu pieredzi mākslas un mūzikas skolu jomā. Ar Latvijas Nacionālā teātra pārstāvjiem pārrunās organizatoriskos jautājumus, kas saistīti ar pasākuma “Latvija līgo Druvienas “Silmačos”” norisi Gulbenes novada Druvienas pagasta Silmačos 23.jūnijā.

4.martā G.Švika vadīs kārtējo Gulbenes novada pilsētas un pagastu pārvalžu vadītāju sanāksmi.

Izglītība, kultūra, sports

1.martā Gulbenes novada valsts ģimnāzijā novada vidusskolu 10.-12.klašu skolēnu zinātniski pētnieciskie lasījumi.

2.martā Gulbenes slēpošanas trasē slēpošanas sacensības A, B, C grupām (skolēniem).

2.martā plkst.15:00 Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejs aicina uz Gulbenes novada invalīdu biedrības izstādes “Mūsu brīvā laika darbi” atklāšanu. Izstāde būs skatāma līdz 19.martam.

No 2.marta Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeja līdz 31. martam Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeja klētī būs skatāma Latvijas Dabas muzeja veidotā ceļojošā izstāde “Daba krāso”. Izstādē iegūstama plaša informācija par seno prasmi- dzijas krāsošanu ar augu izcelsmes krāsvielām.

3.martā Gulbenes novada valsts ģimnāzijā norisināsies skolēnu vokālo ansambļu konkurss “Balsis”.

4.martā Gulbenes Mūzikas skolas pūtēju orķestris piedalīsies Vidzemes novadu pūtēju orķestru skatē Smiltenē.

4.martā Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skolā plkst. 18:30 basketbola spēle starp Gulbenes Buki/BJSS un Kazahstānas BARSY komandām.

5.martā Gulbenes sporta centrā šautriņu mešanas sacensības.

5.martā Gulbenes sporta centrā norisināsies Gulbenes novada volejbola čempionāta kārtējās spēles.

5.martā plkst.17:00 Gulbenes kultūras centrā Gulbenes Mūzikas skolas pūtēju orķestra vadītāja Donāta Veikšāna 70 gadu jubilejas koncerts, kā arī Gulbenes Mūzikas skolas pūtēju orķestra albuma “Soļi smiltīs” prezentācija.

6.martā Staros norisināsies Jura Kravaļa piemiņas kausa sacensības galda tenisā.

Šonedēļ Gulbenes novada bibliotēka gatavojas E-prasmju nedēļai, kas visā Latvijā norisināsies no 7. līdz 13.martam. Aktivitātes notiks gan pilsētas, gan pagastu bibliotēkās.

Dažādi

1.martā Gulbenes novadā mājas aprūpes pakalpojumu pārņem Latvijas Samariešu apvienība.

Gunta Krevica,
Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste