Domes vadība

14.martā plkst.16:30 Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andris Apinītis vadīs Gulbenes novada domes sēdi.

15.martā A.Apinītis apmeklēs atkritumu poligonu “Kaudzītes”, lai pārrunātu ar uzņēmuma gada pārskatu saistītus jautājumus.

Izglītība, kultūra, sports

14.martā plkst.18:00 Gulbenes novada bibliotēkā tikšanās ar žurnālisti, grāmatas „Piesmietā misis Eiropa” autori Aleksandru Jolkinu “Fiktīvās laulības – viegla nauda vai lamatas?”.

No 14.marta līdz 18.martam Gulbenes novada bibliotēkā Gulbenes novada izglītības iestāžu bibliotekāru mācības - LNB Kompetenču attīstības centra bibliotekāru profesionālās pilnveides izbraukuma kursi "Skolēnu vispārējo kompetenču attīstība bibliotēkā".

No 14. – 19.martam no plkst.10:00 līdz 13:00 novadpētniecības lasītavā 3.stāvā aicināts ikviens, kas vēlas veltīt savu stāstu Gulbenei par Gulbeni – atmiņas, notikumi, cilvēki…

14.martā Gulbenes novada Kultūras komisija dodas pieredzes apmaiņas braucienā uz Gulbenes novada sadarbības pašvaldību Rapinu (Igaunija).

15.martā norisināsies sarunas par Latvijas jaunsardzes sporta spēļu norisi Gulbenes novadā šā gada vasarā.

No 15. līdz 17.martam skolēnu brīvlaika nedēļas ietvaros Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeja Klētī norisināsies dažādas aktivitātes.

16.martā Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejā uzsākas nodarbību cikls „Vilnas ieguves, apstrādes, amatniecības zināšanu un prasmju saglabāšana”. Šī būs unikāla iespēja gūt praktiskas zināšanas un pieredzi par vilnas ieguves un apstrādes tradīcijām, kā arī rosinās interesentus izzināt senās amatu prasmes.

16.martā plkst.11:-15:00 Gulbenes kultūras centrā Gulbenes novada dome organizē sabiedrības forumu “Pašvaldība un pasaule”. Pasākuma ietvaros būs iespēja uzklausīt speciālistus par šobrīd aktuālām tēmām, kā arī piedalīties interaktīvās diskusijās un praktiskās nodarbībās.

19.martā Gulbenes sporta centrā Gulbenes novada čempionāta volejbolā noslēguma spēles kungu un dāmu komandām.

Dažādi

14.martā Gulbenes novada domes priekšsēdētāja palīdze-konsultante Liāna Jansone Latvijas Pašvaldību savienībā piedalīsies sarunās ar Latvijas investīciju un attīstības aģentūru par biznesa inkubatoru izveidi reģionos.

No 15. līdz 21.martam Gulbenes novada domes pārstāvji Polijā piedalīsies projekta “Silver Sharing Initiative” apmācībās.

14.martā Gulbenes novada dome iesniedz pieteikumu Nodarbinātības valsts aģentūrai par skolēnu nodarbināšanu vasaras periodā. Gulbenes novada domē un citās pašvaldības iestādēs vasarā tiks nodarbināti 15 jaunieši.

14.martā plānots noslēgts līgumu ar darbu veicēju SIA „WOLTEC” iepirkumā “Ielu ārējā elektroapgaismošana Gulbenes pilsētā”.

16.martā pie lasītājiem dosies laikraksta “Gulbenes Novada Ziņas” marta numurs.

17.martā norisināsies Gulbenes novada jaunatnes darbinieku sanāksme, kurā pārrunās jaunatnes stratēģiju – kas jau ir izdarīts, kas vēl jāizdara, ko stratēģijā nepieciešams papildināt.

17.martā Gulbenes novada domes priekšsēdētāja palīdze-konsultante Liāna Jansone Salaspilī piedalīsies projekta “Lietpratīga pārvaldība un pašvaldību veiktspējas uzlabošana” sanāksmē.

18.martā Gulbenes novada sociālajā dienestā norisināsies Gulbenes novada sociālo darbinieku sanāksme.

Gunta Krevica,
Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste