Domes vadība

4.aprīlī Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andris Apinītis parakstīs līgumu ar SIA „Reaton, Ltd”, kas veiks Gulbenes stadiona skrejceļa pārbūvi. Būvdarbu veicējs izvēlēts, veicot iepirkuma procedūru.

5.aprīlī Gulbenes novada domes izpilddirektore Guna Švika vadīs sanāksmi, kurā tiks pārrunāti jautājumi, kas saistīti ar 14.jūnija piemiņas pasākuma organizēšanu Gulbenē un Litenē.

6.aprīlī Gulbenes novada domes vadība, speciālisti un pārvalžu vadītāji dosies pieredzes apmaiņas vizītē uz Tukuma un Talsu novadu pašvaldībām. Pārrunās jautājumus, kas saistīti ar komunālās saimniecības nozari.

7.aprīlī A.Apinītis piedalīsies Valmieras tehnikuma konventa sanāksmē.

Izglītība, kultūra, sports

4.aprīlī plkst.14:00 norisināsies pasākuma “Latvija līgo Druvienas “Silmačos”” organizatoru darba grupas sanāksme.

5.aprīlī Beļavas pagasta K.Valdemāra pamatskolā viesosies skolas akreditācijas komisija.

6.aprīlī Gulbenes novada bibliotēka organizē sanāksmi, kuras laikā pārrunās šī gada Eiropas dienas organizatoriskos jautājumus.

7.aprīlī Gulbenes 2.vidusskola organizē ikgadējo Putnu dienu gājienu. Plkst.11:50 plānota pulcēšanās centrālajā skvērā.

8.aprīlī Gulbenes kultūras centrā notiks ikgadējā skolu teātru skate.

8.aprīlī Gulbenes novada domes Izglītības, kultūras un sporta nodaļas vadītājs Arnis Šķēls Rīgā piedalīsies Izglītības un zinātnes ministrijas organizētā sanāksmē pašvaldību izglītības pārvalžu vadītājiem, kur ministrs informēs par aktualitātēm izglītības jomā.

8.aprīlī plkst.10.00 Gulbenes 2.vidusskolā konkurss ekonomikā „Es, sabiedrība, bizness” 10.-12.klašu skolēniem.

8.aprīlī Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeja pārstāvji piedalīsies Kultūras ministrijas organizētā Vidzemes muzeju vadītāju sanāksmē Rīgā.

9.aprīlī plkst.11:00 Gulbenes kultūras centrā mazo vokālistu konkurss Gulbenes novada “BALSS BURVIS 2016”. Konkursam pieteikušiem 17 dalībnieki.

9.aprīlī plkst.14:00 Gulbenes novada bibliotēkā Literārā kafejnīca “Kā top spēles īsfilma? Dzejnieks un kino”. Viesos Montas Gāganes topošās filmas “Meldra” radošā komanda.

9.aprīlī Gulbenes sporta centrā norisināsies Gulbenes novada čempionāta basketbolā kārtējās spēles.

Notiek gatavošanās bibliotēku nedēļai, kas šogad norisināsies no 18. līdz 24.aprīlim

Dažādi

8.aprīlī Latvijas Ģeotelpiskās Informācijas aģentūra Gulbenes novada domē organizē semināru-diskusiju par UNESCO Pasaules mantojuma objekta Strūves ģeodēziskā loka popularizēšanu un saglabāšanu Vidzemē.

Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” gatavojas ikmēneša Zaļajam tirdziņam, kas notiks 16.aprīlī pie domes vai Jaunatnes parkā – atkarīgs no laikapstākļiem. Visiem Gulbenes novada tirgotājiem būs zaļi priekšauti ar uzrakstu “Zaļais tirdziņš”.

22.aprīlī plānota Meža dienu talka, kas šogad norisināsies Jaungulbenē, Liedes kalnos. Savukārt Lielā talka notiks 23.aprīlī. Jau ir iespējams pieteikt talkošanas vietas.

Gunta Krevica,
Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste