Drukāt

Domes vadība

16.maijā Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andris Apinītis tiekas ar Latvijas Ordeņu brālības pārstāvjiem, lai pārrunātu jautājumus, kas saistīti ar 18. Latvijas Ordeņu brālības salidojuma organizēšanu Gulbenes novadā šā gada 20.augustā.

16.maijā A.Apinītis domē uzņems delegāciju no Otepes (Igaunija), kas Gulbenes novadā ir ieradušies pieredzes apmaiņā – iepazīstas ar Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skolu.

16.maijā Gulbenes novada domes izpilddirektore Guna Švika piedalīsies Gulbenes novada domes Sporta komisijas sēde.

17.maijā A.Apinītis Latvijas Pašvaldību savienībā un Reģionālo attīstības centru apvienībā piedalīsies sanāksmēs, kur tiks runāts par pedagogu atalgojuma sistēmu.

18.maijā Gulbenes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Andis Caunītis piedalīsies Gulbenes novada domes Starpinstitucionālās komisijas sēdē.

18.maijā Sveķu internātpamatskolu apmeklēs akreditācijas komisija.

18. un 19.maijā Gulbenes novada domes vadība un deputāti piedalīsies komiteju sēdēs. 18.maijā plkst.10:00 norisināsies Tautsaimniecības komitejas sēde, plkst.13:00 Sociālo un veselības jautājumu sēde, plkst.15:00 Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēde – ar izbraukumu uz Lejasciema pagastu pēc darba kārtības jautājumu izskatīšanas. 19.maijā plkst.9:00 plānota Finanšu komitejas sēde. Komiteju sēdes ir atklātas, tās var apmeklēt ikviens interesents.

20.maijā A.Apinītis, A.Caunītis un deputāts Normunds Mazūrs piedalīsies Latvijas Pašvaldību savienības 27.kongresā Liepājā. Kongresā piedalīsies arī Raimonds Vējonis, Latvijas Republikas Valsts prezidents, Ināra Mūrniece, Latvijas Republikas Saeimas priekšsēdētāja, Māris Kučinskis, Latvijas Republikas Ministru prezidents, Kaspars Gerhards, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs.

Izglītība, kultūra, sports

16.maijā norisināsies Gulbenes novada svētku organizatoru darba grupas sanāksme.

17.maijā tiks pārrunāti jautājumi, kas saistīti ar brāļu Imanta un Gido Kokaru 95 gadu jubilejas pasākuma organizēšanu šā gada 20.augustā Beļavas pagasta Ozolkalnā.

18.-19.maijā Gulbenes novada pašvaldības kultūras darbinieki dosies pieredzes apmaiņā uz Kurzemi.

19.maijā Ozolkalnā notiks Gulbenes novada orientēšanās sacensību seriāla "Gulbene 2016" IV kārta.

19.maijā Stāmerienas vieglatlētikas stadionā norisināsies vieglatlētikas sacensības A,B un C vecuma grupās.

20.maijā tiksies Gulbenes mākslas plenēra organizatori. Plānots, ka plenērs notiks Gulbenes pilsētas svētku laikā.

20.maijā norisināsies Gulbenes novada bibliotekāru seminārs.

20.maijā Gulbenes novada mūžizglītības koordinatoru seminārs - dosies pieredzes apmaiņā uz Rankas pagasta mūžizglītības centru.

21.maijā ar laivošanu Pedzedzes upē, aktivitātēm visai ģimenei un koncertballi Litenes estrādē atklās Gulbenes novada tūrisma sezonu. Dienas programma šeit.

21.maijā no plkst. 19:00 Muzeju nakts pasākumi Gulbenes novadā. Plašāka informācija šeit.

21.maijā Gulbenes sporta centrā notiks Egila Čakara piemiņas kauss basketbolā vīriešiem. Sacensību sākums plkst. 13.00. Turnīrā piedalās uzaicinātās komandas.

22. maijā plkst. 14.00 Lejasciema kultūras namā Agnetas Švarces - Švampānes grāmatas "Domās tīrs un nesapīts" atvēršanas svētki.

Informējam, ka Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejs uzsāk vasaras sezonu – darbosies arī svētdienās.

Dažādi

17.maijā plkst. 13.30 Dīķa ielā 1, Gulbenes novada sociālajā dienestā, topošo vecāku skola. Nodarbības tēma – dzemdības un to norise, krūts barošana.

18.maijā pie lasītājiem dodas Gulbenes novada domes informatīvā izdevuma “Gulbenes Novada Ziņas” maija numurs.

19.maijā plkst.17:00 jauniešu centrs "Bāze" un Gulbenes novada dome “Bāzē” aicina Gulbenes novada iedzīvotājus bez vecuma ierobežojuma uz tikšanos par brīvprātīgā darba iespējām vasarā.

21.maijā no pulksten 9:00 līdz 13:00 visi pirkt un pārdot gribētāji tiek aicināti uz Zaļo tirdziņu, kas notiks Gulbenē, centrālajā skvērā, Ābeļu ielā 2.

Gunta Krevica,
Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste