Maijā uzsākās Gulbenes stadiona pārbūve. Darbi sokas raiti un līdz šim jau ir veikti visi nepieciešamie demontāžas darbi, nofrēzēts futbola laukums un uzsākta skrejceļa gultnes, ūdensvada, kanalizācijas izbūve.

“Līdz maija beigām būvdarbu veicēji plāno pabeigt ūdensvada, lietus ūdens kanalizācijas un drenāžas sistēmas izbūves darbus, stadiona skrejceļa un sektoru smilts drenējošā slāņa izbūvi un futbola laukuma profilēšanu. Regulāri rīkojam sanāksmes ar būvdarbu veicējiem, projektētāju un būvuzraugiem, lai būtu informēti par projekta realizācijas gaitu un pārliecinātos, kas viss notiek pēc plāna,” informē Gulbenes novada domes Attīstības un projektu nodaļas vadītājs Jānis Barinskis.

Jau vēstījām, ka pēc projekta “Gulbenes stadiona skrejceļa pārbūve” īstenošanas šeit būs skrejceliņi un vieglatlētikas sektori, kas atbildīs Starptautiskās vieglatlētikas federācijas asociācijas prasībām.

Šī ir tikai sākums Gulbenes stadiona pārbūvei. Ja būs finansējums, tad nākotnē tiks pārbūvētas arī tribīnes, volejbola, basketbola, tenisa, hokeja laukumi.

Projekta kopējās izmaksas ar pievienotās vērtības nodokli - 755 971 eiro.

Tā kā pārbūves darbi plānoti līdz novembrim, tad šogad Gulbenes pilsētas svētku lielkoncerts nenotiks stadionā, kā tas ir bijis līdz šim. Gulbenes pilsētas pārvaldē vēl notiek diskusijas par to, kura vieta pilsētā būtu piemērota šāda mēroga pasākuma norisei.

Atgādinām iedzīvotājiem, ka nepiederošām personām būvobjektā atrasties aizliegts! Aicinām iedzīvotājus stadiona teritoriju neizmantot caurstaigāšanai.

Gunta Krevica,
Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste