No 6. līdz 12.jūnijam Polijas pilsētā Frombork ciemojas pieci Gulbenes novada seniori, kas ir projekta “Silver Sharing Initiative” dalībnieki.

6.un7.jūnijā sadraudzības pašvaldībā Kenčinā viesojas Gulbenes novada delegācija, kuras sastāvā ir pagastu un pilsētas pārvalžu vadītāji un Gulbenes novada domes Finanšu un ekonomikas nodaļas speciālisti.

8.jūnijā Gulbeni šķērsos ASV 2.kavalērijas pulka mācību maršs “Dragoon Ride II”, kas no Vilsekas Vācijā ir devies uz Tapu Igaunijā, lai piedalītos starptautiskajās mācībās “Saber Strike 2016”. Šī pasākuma ietvaros 8.jūnijā no plkst.10:00 līdz 12:00 pie Gulbenes novada domes būs apskatāma militārās tehnikas izstāde, kas dos iespēju iedzīvotājiem iepazīties ar Nacionālo bruņoto spēku un sabiedroto militāro tehniku.

8.jūnijā uz sarunu Smiltenē, Nacionālās veselības dienestā, par veselības jautājumiem Vidzemes reģionā dosies Gulbenes novada domes priekšsēdētāja vietnieks A.Caunītis un Gulbenes novada sociālā dienesta vadītājs J.Antaņevičs.

9.jūnijā Gulbenes novada domes priekšsēdētājs A.Apinītis un PA “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” direktore I.Kovtuņenko pārrunās rudenī gaidāmo Bānīša svētku organizēšanu.

10.jūnijā uz ikmēneša Latvijas Pašvaldību Izpilddirektoru asociācijas sanāksmi, kas notiks Kārsavā, dosies Gulbenes novada domes izpilddirektore G. Švika un Gulbenes novada domes Iepirkumu nodaļas vadītāja L.Gāgane.

No 10.līdz 12.jūnijam Gruzijas pilsētā Akhaltshikhe notiks starptautiska konference, kurā par J.Straumes un J.Madernieka atstāto kultūrvēsturisko mantojumu runās Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeja direktore Valda Vorza.

Pārējas kultūras, izglītības un sporta aktivitātes, kas risinās šonedēļ, ievietotas sadaļā “Pasākumu kalendārs”.

Jana Igaviņa, Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste