Domes vadība

13.jūnijā Gulbenes novada domes priekšsēdētājs piedalīsies darba sanāksmē atkritumu poligonā “Kaudzītes”.

14.jūnijā domes vadība piedalīsies komunistiskā genocīda upuru piemiņas pasākumos Litenē un Gulbenē.

16.jūnijā A.Apinītis novada domē tiksies ar starptautiskās nometnes “Draudzības varavīksne” dalībniekiem no Moldovas.

17.jūnijā A.Apinītis tiksies ar Alūksnes novada pašvaldības vadītāju un SIA “Gulbenes-Alūksnes Bānītis” valdes priekšsēdētāju, lai pārrunātu bānīša attīstības jautājumus.

Izglītība, kultūra, sports

13.jūnijā sanāksmē tiksies Gulbenes novadnieku dienas organizatori.

13.jūnijā darba grupas sanāksme Gulbenes novada svētku organizatoriem.

15.jūnijā Gulbenes novada kultūras darbinieku sanāksme. Darba kārtībā jautājumi par novada svētku organizēšanu.

15.jūnijā notiks novada koru kopmēģinājums kopā ar virsdiriģentu Uldi Kokaru. Tiks izmēģināts pasākumu “Latvija līgo Druvienas “Silmačos”” un kordiriģentu brāļu Kokaru jubilejas pasākuma repertuārs.

15.jūnijā norisināsies Gulbenes novada domes Sporta komisijas sanāksme.

15.jūnijā plkst. 17:30 Gulbenes sporta centrā viesosies Itālijas nacionālās svarcelšanas komandas sportiste Violetta Piergiacomi, kas vadīs FREE BODY treniņu jeb kā daudzveidot savus treniņus, neizmantojot citus līdzekļus kā vien savu ķermeni. Esiet laipni gaidīti!

16.jūnijā Latvijas Bankas Zelta zālē Junior Achievement Latvija organizē svinīgo ceremoniju „Gada labākais ekonomikā 2016”. Starp nominantiem “Gada labākais skolēns ekonomikā 2016” ir Gulbenes novada valsts ģimnāzijas skolniece Krista Arta Gargurne.

17.jūnijā Gulbenes novada domes un Rankas un Lejasciema pagasta pārvaldes pārstāvji Carnikavā piedalīsies sarunāsies par projekta ieceri, kas veltīts Gaujas infrastruktūras attīstībai.

18.jūnijā no plkst. 14:00 līdz rīta gaismai Daukstu pagasta diena Daukstu ciemā. Būs dažādas kultūras un sporta aktivitātes.

18.jūnijā pie Gulbenes sporta centra Gulbenes pilsētas atklātās kausa izcīņas sacensības strītbolā. III posms.

Dažādi

14.jūnijā Gulbenes novada domes Attīstības un projektu nodaļas pārstāvji Cēsīs piedalīsies sarunās par dažādiem uzņēmējdarbības attīstības jautājumiem, tostarp arī par biznesa inkubatoriem.

15.jūnijā Gulbenes novada domē notiks konkursa “Atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai” pārrunas ar 10 biznesa ideju autoriem, kuri pretendē uz Gulbenes novada domes finansējumu. Kopumā tika iesniegtas 13 idejas.

19.jūnijā plkst.20:00 pie brīvības pieminekļa Gulbenē notiks 1. Vislatvijas Jaunsardzes spartakiādes atklāšana. Spartakiādē piedalīsies 450 jaunsargi vecumā no 12 līdz 19 gadiem, kuri 2015./2016. mācību gadā ir kārtojuši vispārējās fiziskās sagatavotības testu. Spartakiāde noslēgsies 21.jūnijā.

Gulbenes pilsētas pārvalde turpina Litenes ielā un Asarupes ielā sakārtot ūdensnovades sistēmu. Tiek noņemts apaugumus, padziļināti grāvji, greiderēts ceļa segums. Tiek sakārtota arī ūdensnovades sistēma Līkajā ielā, kas ļaus drīzumā uzsākt celiņa bruģēšanu uz veikalu “Beta”.

Gunta Krevica,
Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste