Drukāt

Domes vadība

Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andris Apinītis 28.jūnijā piedalīsies sanāksmē Centrālās finanšu un līgumu aģentūras nodaļā Cēsīs.

28.jūnijā Gulbenes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Andis Caunītis piedalīsies atkritumu poligona “Kaudzītes” sanāksmē.

30.jūnijā plkst.9:00 notiks kārtējā Gulbenes novada domes sēde.

30.jūnijā A.Apinītis tiksies ar Latvijas konsulāta Pleskavā vadītāju Irēnu Putniņu. Tiks pārrunātas turpmākās sadarbības iespējas.

Izglītība, kultūras, sports

No 28. līdz 30.jūnijam Gulbenes sporta centrā notiks Nacionālo bruņoto spēku spartakiāde.

No 28. līdz 30.jūnijam Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejs aicina bērnus uz nodarbībām – būs mīklas, spēles, praktiski darbi.

30.jūnijā vidusskolēni saņems centralizēto eksāmenu sertifikātus.

1.-3.jūlijam Valmierā notiks Latvijas IV Olimpiāde, kurā piedalīsies sportistu, treneru un pārstāvju delegācija no Gulbenes novada.

1.jūlijā Stāmerienā notiks 7. Gulbenes novada senioru svētki “Mēs – Stāmeriena tev”.

2. jūlijā pie Stāmerienas pils plkst. 17.00 Stāmerienas jauniešu deju kopas „Poga” un viņu draugu koncerts „Rakstu rakstus izrakstīju”.

Šonedēļ Gulbīša vidusskolā un Stāmerienas pamatskolā notiek vasaras nometnes.

Dažādi

28.jūnijā Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” un Litenes pagasta pārvalde sanāksmē pārrunās jautājumus par Eiropas kultūras mantojuma dienām 2016.

28.jūnijā Gulbenes novada sociālā dienesta pārstāvji Alūksnē piedalīsies sanāksmē par deinstitucionalizācijas projekta īstenošanu valstī.

29.jūnijā Gulbenes novada domes jaunatnes lietu speciālists Rīgā piedalīsies semināros par brīvprātīgā darba iespējām un Erasmus+ programmu.

Gunta Krevica,
Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste