15.augustā uz sanāksmi pulcēsies pasākuma “Novadnieku saiets 2017 “Gulbenes novads. Saknes. Piederība.”” Organizatori.

15.augustā darba grupas sanāksmē tiksies Latvijas Ordeņu brālības 18.salidojuma organizatori. Salidojums notiks 20.augustā Gulbenē.

15.augustā pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” Litenē pārrunās jautājumus, kas saistīti ar aktivitāšu organizēšanu Eiropas kultūras mantojuma dienu ietvaros. Savukārt sanāksmē Stāmerienas pagastā ar pagasta pārstāvjiem un vietējiem tūrisma uzņēmējiem tiks diskutēts par turpmāko sadarbību un tūrisma attīstību pagastā.

16.augustā plkst.13:30 Gulbenes novada sociālais dienests organizē Topošo vecāku skolas nodarbības.

17.augustā Gulbenes novada dome organizē tikšanos ar vietējiem uzņēmējiem.

17.augustā tiek organizētas projekta “Proti un dari” apmācības, kurās piedalīsies arī Gulbenes novada domes jaunatnes lietu speciālists.

17.augustā Ērgļos notiks Vidzemes plānošanas reģions organizētie Vidzemnieku dārza svētki, kuros tradicionāli tiek sumināti Vidzemes veiksmes stāstu varoņi. Šogad -26. Starp veiksmes stāstiem ir arī gulbeniete Elīna Bērziņa - SIA “Typical” radītāja. Elīnu par balvas iegūšanu sveiks arī Gulbenes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Andis Caunītis.

17. un 18.augustā plānotas kārtējās komiteju sēdes. 17.augustā plkst.9:00 notiks Gulbenes novada domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēde, plkst.10:00 Tautsaimniecības komitejas sēde, bet plkst. 13:00 - Sociālo un veselības jautājumu komitejas sēde. Savukārt 18.augustā plkst.9:00 plānota Finanšu komitejas sēde.

18.augustā Gulbenes novada domē notiks Bānīša svētku organizatoru sanāksme. Svētki šogad tiks svinēti 3.septembrī.

18.augustā Gulbenes novada domes Izglītības, kultūras un sporta nodaļas pārstāvji, kā arī izglītības iestāžu vadītāji dodas uz Valmieru, lai piedalītos ikgadējā Izglītības un zinātnes ministrijas organizētajā pedagogu konferencē.

18. un 19.augustā Mālpilī norisināsies Latvijas pašvaldību sabiedrisko attiecību speciālistu ikgadējā sanāksme-seminārs, kurā tiks runāts par mūsdienu komunikācijas tendencēm, pašvaldību izdevumiem, publisko tēlu, Latvijas valsts simtgades pasākumiem, novadu tēlu u.c. jautājumiem.

19.augustā Gulbenes novada domē notiks tikšanās ar Vidzemes tūrisma asociācijas, Gulbenes novada domes, Viļakas novada domes un Pleskavas apgabala pārstāvjiem par dažādiem ar tūrisma nozari saistītiem jautājumiem.

19.augustā Gulbenes pilsētas stadionā ielu futbols un strītbols. Sacensību atklāšana plkst. 18:00.

19.-21.augustam Druvienā tiek organizēti mūsdienu tautas mūzikas svētki “Radagars”. Pasākums tapis ar Gulbenes novada domes finansiālu atbalstu jauniešu iniciatīvu konkursa ietvaros.

19.augustā Gulbenes novada bibliotēkas telpās norisināsies seminārs Gulbenes novada domes un pagastu pārvalžu grāmatvežiem.

19.augustā Gulbenes novada domē notiks Gulbenes novada izglītības iestāžu vadītāju tikšanās ar Gulbenes novada domes pārstāvjiem.

19.augustā Gulbenes novada domē pašvaldību vadītāju un komercdarbības speciālistu tikšanās. Semināra tēma – finanšu instrumenti uzņēmējdarbības attīstībai, sadarbība starp pašvaldību speciālistiem, pakalpojumu sniedzējiem un privāto sektoru.

20.augustā Stāmerienā tiek organizētas netradicionālās sporta spēles “It’s circus time”. Pasākums tapis ar Gulbenes novada domes finansiālu atbalstu jauniešu iniciatīvu konkursa ietvaros.

20.augustā Lizuma pagastā velo braukšanas sacensības “XCO Augstie kalni”.

20.augustā no plkst. 9:00 līdz 13:00 Zaļais tirdziņš notiks pie Gulbenes novada domes.

20.augustā Jaungulbenē Gulbenes novada 2016.gada mini futbola čempionāts. 1. un 2.līgas spēles.

Šonedēļ tiek uzsākta četru Gulbenes novada lauku ceļu posmu pārbūve: Priednieki – Āboliņi – Staubernieki; Mulcupes – Grimnauži; Silalauzas – Kalniņi; Krimi - Alsupes pārbūve.

Plašāka informācija par aktualitātēm Gulbenes novadā atrodama pasākumu kalendārā.

Gunta Krevica,
Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste