Drukāt

29.augustā Gulbenes novada domē notiks tikšanās ar “Lauvu kluba” pārstāvi Frīdhelmu Flūgu un Gulbenes novada jauniešiem, kuri saņem šī kluba un Flūga ģimenes vienreizējās stipendijas studiju uzsākšanai.

29.augustā Gulbenes Mākslas skolas un Gulbenes Mūzikas skolas vadība Rīgā, Latvijas Nacionālajā kultūras centrā, piedalās Latvijas mūzikas un mākslas skolu un vidusskolu vadības sanāksmē, kurā runās par šo skolu iesaisti valsts 100-gades pasākumos.

29.augustā Gulbenes novada domē uz darba grupas sanāksmi pulcējies Karjeras nedēļas organizatori.

29.augustā Gulbenes novada sociālā aprūpes centra “Siltais” pieci klienti uzsāk datorapmācības kursus, kurus pasniegs Gulbenes novada bibliotēkas speciālisti.

30.augustā Gulbenes novada bibliotēkā notiks projekta “Looking@Learning” vidusposma darba izvērtēšanas sanāksme.

30.augustā Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andris Apinītis Rīgā piedalīsies Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa organizētā sabiedriskajā diskusijā “Brexit mācības Eiropai un Latvijai”.

30.augustā Gulbenes novada jauniešu centrs “Bāze” aicina uz jaunās pagaidu mājvietas “iedzīvināšanas” aktivitātēm. Pārcelšanās notiek saistībā ar “Bāzes” ēkas jumta remontdarbiem. Līdz ar to no 6.septembra vismaz uz pusgadu “Bāze” atradīsies bijušās Gulbenes Bērzu sākumskolas telpās Vidus ielā 1.

30.augustā plkst.9:00-12:00 Gulbenes novada sociālā dienesta telpās aicinām ziedot asinis donoru dienas ietvaros.

31.augustā Gulbenes novada sociālā dienesta vadītājs Jānis Antaņevičs tiksies ar biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” ģenerālsekretāru Uldi Līkopu. Pārrunās LSK Gulbenes nodaļas darbību un turpmāko sadarbību.

1.septembrī visās Gulbenes novada skolās notiek svinīgi pasākumi par godu jaunā mācību gada sākumam. Ar svinīgo pasākumu sākuma laikiem var iepazīties šeit.

2.septembrī Gulbenes novadā ierodas poļu senioru delegācija, kas projekta “Silver Sharing Initiative” ietvaros šeit uzturēsies līdz 8.septembrim.

2.septembrī Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola aicina uz sezona atklāšanas pasākumu. Plkst.19:00 basketbola komanda “Gulbenes Buki/ BJSS” aizvadīs draudzības spēli ar ceļojošo jauno basketbolistu komandu Travel Team no ASV.

3.septembrī Gulbenē un Stāmerienā notiek Bānīša 113.jubilejas svētki "Pie sliedēm dzīve mana".

3.septembrī Gulbenes novadā ieradīsies delegācija no Gulbenes novada pašvaldības sadarbības pilsētas Kenčinas (Polija). Tiks apmeklēti Bānīša svētki, kā arī pārrunātas iespējamās kopīgu projektu idejas.

3.septembrī Stāmerienas stadionā notiks Gulbenes novada 2016.gada mini futbola čempionāta spēles 1.līgā.

Šonedēļ tiks pārrunāti jautājumi, kas saistās Nākotnes ielas Gulbenē pārbūves būvprojekta izstrādi. Sarunās plānots iesaistīt arī Nākotnes ielas dzīvojamā masīva māju pilnvarotās personas.

Gunta Krevica,
Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste