5.septembrī Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andris Apinītis tiksies ar senioriem no Polijas, kas Gulbenē ieradušies projekta “Silver Sharing Initiative” ietvaros.

5.septembrī visi aktīvās atpūtas piekritēji aicināti uz nūjošanas nodarbībām Gulbenes biatlona un slēpošanas trasē Dzirnavu ielā 3A plkst.18:30. Ja nepagūsi uz šo nodarbību, tad gaidīsim Tevi arī 12., 19. un 26.septembrī. Nodarbības vadīs Aina Rubene.

6.septembrī A.Apinītis Rīgā piedalīsies Reģionālo attīstības centru apvienības valdes sēdē, kurā viens no jautājumiem būs par pedagogu atalgojumu.

7.septembrī Gulbenes novada bibliotēka aicina uz Dzejas dienas pasākumiem – dzejas zibakciju, tikšanos ar dzejnieci Ingu Gaili, jauno ģitāristu priekšnesumiem u.c. aktivitātēm. Vairāk informācijas šeit.

7.septembrī Gulbenes novada domē norisināsies pirmsskolas izglītības iestāžu vadītāju, metodiķu un skolu direktoru, kuriem ir pirmsskolas grupas, darba sanāksme.

7.septembrī sakarā ar jumta rekonstrukcijas darbiem Gulbenes novada domes Attīstības un projektu nodaļas speciālisti kopā ar būvnieku apsekos Gulbenes novada jauniešu centra “Bāze” ēku.

8.septembrī A.Apinītis Rīgā piedalīsies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras rīkotajā POLARIS forumā, kurā tiks apspriesti dažādi ar uzņēmējdarbību un tās attīstību saistīti jautājumi.

8.septembrī Lizumā notiks Gulbenes novada orientēšanās sacensību seriāla "Gulbene 2016" VI kārta.

9.septembrī Gulbenes novadu reģionālās darba vizītes ietvaros apmeklēs Latvijas Republikas Ministru prezidents Māris Kučinskis. Plānots, ka šajā dienā M.Kučinskis tiksies ar novada domes vadību, deputātiem, speciālistiem, pārvalžu vadītājiem. Plānota arī tikšanās ar novada uzņēmējiem un Gulbenes stadiona apmeklējums.

9.septembrī Gulbenes novada domes speciālisti Rīgā piedalīsies projekta “Lietpratīga pārvaldība un pašvaldību veiktspējas uzlabošana” noslēguma konferencē.

10.septembrī Gulbenes novada Daukstu pagasta Staru mototrasē retro motokross.

11.septembrī Litenes muižas svētki.

 

Gunta Krevica,
Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste